Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства"

680 5bf985437ab02

29 листопада 2021 року студенти груп 11 ПК та 11 ТК,ТМК на чолі з к.філол.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Л.Г.Нечаюк взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства".

Кампанія проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Сьогодні ООН пропонує вдягти одяг або аксесуари помаранчевого кольору аби висловити свою солідарність із рухом в ім’я майбутнього, що вільне від насильства.

Основними завданнями акції є:

• привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

• активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

• проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України у питаннях попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;

• формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

• domashnye nasilstvo 768x768
    • IMG 6471
    • IMG 6472
    • IMG 6473