Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Студентська науково-теоретична веб-конференція «Етнічна культура сучасного українця»

453453453

29 листопада 2021 р. у Київському кооперативному інституті бізнесу і права у рамках вивчення дисциплін «Культурологія» й «Історія української культури» відбулась студентська науково-теоретична веб-конференція «Етнічна культура сучасного українця» (модератор заходу – викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Паламарчук К.В.).

Ґрунтовні доповіді учасників конференції – студентів 2 курсу Економіко-правового фахового коледжу ККІБП, дали можливість усім присутнім долучитися до вивчення особливостей становлення та розвитку етнокультури української нації, більше дізнатися про феноменом «українство», заглибитися у питання «культуротворчості», більше дізнатися про етапи розвитку вітчизняної культури. Тематика доповідей студентів дозволяла поринути в естетичну красу проявів української культури, здивуватись полікультурності та розмаїттю етнографічних груп, які проживають на теренах України, довідатись про кількість українців у склад світової української діаспори. Слухачам переконливо доводили цінність ведення власного родоводу та систему такої кропіткої праці.

Організатори конференції щиро вдячні учасникам наукового заходу за цікаві доповіді й змістовні презентації і бажають їм подальших наукових успіхів на шляху вивчення української культури.

Костриба Назар, студент групи 21 ЕК

«Етнокультура як частина світової культурної спадщини».

Москаленко Вікторія, Руденко Вікторія, Сидоренко Анжеліна, студенти групи 21 ПК

«Україна та українство в етнокультурних процесах світу».

Терещук Елла, Чепчак Олександр, студенти групи 21 ТК, ТМК

«Етногенез українця».

Галанська Анастасія, студентка групи 21 ЕК

«Етнічне і національне в системі сучасної вітчизняної культури».

Тарасенко Дмитро, Подорожна Єлизавета, Черненко Тетяна, студенти групи 21 ПК

«Національно-етнічне розмаїття української культури».

Макарова Марина, студентка групи 21 ГРК

«Естетичні цінності як чинник гармонізації етнокультурного буття українців».

Стукан Олег, Сірий Максим, студенти групи 21 КІК

«Культуротворчі аспекти формування сучасного українця».

Биструновська Юлія, Загороднюк Яна, студентки групи 21 ЕК

«Родовід як фактор розвитку сучасного українця».

312123

78

79

97