Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407;

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 15 років;

з детальною інформацією про слухача: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон.
Вивчення польської мови за зручним для вас графіком: денні та вечірні групи буднього дня, групи вихідного дня, інтенсивні курси, індивідуальні заняття очні та по skype.
в) внесення резерваційної оплати місця в групі до дати вказаної у листі-відповіді на електронну заявку слухача. У випадку не явки на перше заняття, резерваційна оплата не повертається і не переноситься на майбутні записи;

3) Повна оплата за курс здійснюється на першому занятті і становить:
 а) 2300 грн (дві тисячі триста гривень) за 1 рівень:А1-А2-В1-В2
Індивідуальні заняття очні та по skype за домовленістю.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних занять, занять по skype з викладачем польської мови; на кожний рівень виділяється 200 год;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ та ККІБП, а також отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2).

5) Групи налічують 10 осіб

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб
, Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП залишають за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або зменшення групи.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна, відправивши запит на електронну

8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою до повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП зберігають за собою право відмовити слухачу у відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11) Курс завершується кваліфікаційним тестом. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови, організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ, а також отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

12) Університет Економіки у м. Бидгощ і ККІБП зберігають за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.

Контакти:

063-146-87-84

Кашуба Світлана

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...