Творимо добро разом: благодійна поїздка до Удайцівського навчально-реабілітаційного центру

IMG 7562

3 червня 2026 року в межах щорічної благодійної акції відбулася поїздка до вихованців Удайцівського навчально-реабілітаційного центру. У заході взяли участь студенти закладу, студентський омбудсмен Дмитро Тарасенко, викладачка кафедри інформаційних та харчових технологій Оксана Король, а також капелан Української греко-католицької церкви отець Ярослав Павлюк. Головною метою візиту стало надання соціально-гуманітарної підтримки дітям та привітання їх із завершенням навчального року.

Під час зустрічі гості поспілкувалися з вихованцями центру та передали їм корисні подарунки, які заздалегідь збирали студенти, працівники й викладачі Коледжу та Інституту. Дітям вручили пакунки зі свіжими фруктами, солодощами, різноманітним спортивним інвентарем, канцелярським приладдям та побутовими речами. Особливою і найбільш очікуваною частиною святкової програми стало частування великимтортом, який традиційно готує для малечі випускниця Інституту, кондитерка Галина Ніколайчук.

Проведення таких заходів є важливою складовою волонтерської діяльності установи, що сприяє розвитку духовної культури студентської молоді, виховує людяність, активну громадянську позицію, соціальні навички, лідерські якості та ініціативність.

IMG 7594

IMG 7519

IMG 7514