Творимо добро разом: благодійна поїздка до Удайцівського навчально-реабілітаційного центру
- Деталі:
- Перегляди: 85

3 червня 2026 року в межах щорічної благодійної акції відбулася поїздка до вихованців Удайцівського навчально-реабілітаційного центру. У заході взяли участь студенти закладу, студентський омбудсмен Дмитро Тарасенко, викладачка кафедри інформаційних та харчових технологій Оксана Король, а також капелан Української греко-католицької церкви отець Ярослав Павлюк. Головною метою візиту стало надання соціально-гуманітарної підтримки дітям та привітання їх із завершенням навчального року.
Під час зустрічі гості поспілкувалися з вихованцями центру та передали їм корисні подарунки, які заздалегідь збирали студенти, працівники й викладачі Коледжу та Інституту. Дітям вручили пакунки зі свіжими фруктами, солодощами, різноманітним спортивним інвентарем, канцелярським приладдям та побутовими речами. Особливою і найбільш очікуваною частиною святкової програми стало частування великимтортом, який традиційно готує для малечі випускниця Інституту, кондитерка Галина Ніколайчук.
Проведення таких заходів є важливою складовою волонтерської діяльності установи, що сприяє розвитку духовної культури студентської молоді, виховує людяність, активну громадянську позицію, соціальні навички, лідерські якості та ініціативність.


Пошук по сайту
Оголошення
Порядок дій у разі оголошення сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"...
Наказ про затвердження порядку дій у разі оголошення повітряної тривоги Порядок дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» ...
Контакти
Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
вул. Юлії Здановської, 18
м. Київ, 03022
Календар
Червень 2026 |



















