logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Тетяна Камінська,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Талановита молодь ККІБП отримала почесні грамоти

25 червня 2020 року в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації з нагоди Дня молоді відбулося нагородження відзнаками найкращих представників молоді Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Почесні грамоти за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадську позицію з рук Голови РДА Голосіївського району  Сергія Миколайовича  Садового отримали: 

Освітню діяльність ККІБП з підготовки юристів-бакалаврів акредитовано на 5 років

Відповідно до пункту 6 Статті 7 Закону України «Про вищу освіту» «Документ про вищу освіту державного зразка видається закладом вищої освіти лише за акредитованою освітньою програмою». Акредитація освітньої програми – оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

Раз добром нагріте серце вік не прохолоне

Студентська рада ККІБП організувала проведення благодійної акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, було вирішено продовжити нашу добру традицію та допомогти вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центру, що на Чернігівщині.

Участь у Всеукраїнському флешмобі #ЩастиНаЗНО

Останні тижні напередодні ЗНО наші студенти-другокурсники перебувають у стані деструктивного стресу. Крім того, свої корективи і виклики вніс карантин, зумовлений коронавірусною інфекцією. Досить довго наші студенти перебували вдома і не мали можливості спілкуватись наживо. Саме тому ми, викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, вирішили підтримати наших студентів і долучитись до щорічного Всеукраїнського флешмобу #ЩастиНаЗНО. Ініціатором цього заходу була міністр освіти Лілія Гриневич кілька років тому. Його підтримали випускники різних років. Ми, викладачі, дуже добре розуміємо складність іспитового процесу і не могли стояти осторонь.

ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ

5 червня,відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 627 від 14 травня 2020 р., Голова Вченої ради Київського кооперативного інституту бізнесу і права, ректор Камінська Т.Г. привітала з отриманням вчених звань та вручила атестати доцента кафедри права викладачам Інституту - кандидату наук з державного управлінняНайді І.В. та кандидату юридичних наук Калініченку О.Ф.

ГІДНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ! ККІБП ТА НАЙАКТИВНІШІ УЧАСНИКИ ВІДЗНАЧЕНІ ЗА УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНЬОМУ ДНІ ГІДНОСТІ

Україна вже вп’яте долучилася до відзначення Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day), який відбувається у символічний проміжок від 21 листопада – Дня Гідності та Свободи України до 9 грудна – Міжнародного дня боротьби з корупцією. Минулого року в цій міжнародній ініціативі взяли участь близько 108000 осібіз 733 закладів освіти нашої країни.

Пошук по сайту

Оголошення

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6