logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

viber image 2019 03 15 16.31.14

Шановне студентство!

Для здійснення своїх заповітних мрій і сподівань Ви обрали шлях, що проходить через Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який є правонаступником першого в Україні вищого навчального закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М.І.Туган-Барановського, відкритого ще в січні 1920 року. Тож ми не є новачками в системі вищої освіти. → Детальніше          
 Ігор Охріменко,
 
д.е.н.,проф.,в.о. ректора

pp   Презентація Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

3D

 

nav-bg-bottom

 

Наші переваги:

 

1. Ступенева підготовка (широкий вибір професій, спеціальностей та напрямів підготовки: «кваліфікований робітник» - 7 професій, «молодший спеціаліст» - 9 спеціальностей, «бакалавр» - 5 напрямів, «магістр» - 5 спеціальностей ).

2. Зважена цінова політика (оптимальні ціни, можливість помісячної оплати за навчання та проживання).

3. Поєднання навчання за кількома освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями та професіями за вибором студента.

4. Військова кафедра.

5. Отримання освіти за кордоном (Польща, Чехія, Словаччина).

6. Можливість навчання в аспірантурі за спеціальностями Економіка та Облік і оподаткування.

7. Літня практика за кордоном (Німеччина, Польща, Великобританія...).

8. Формування англомовних груп.

→ Детальніше

Архів Новин

Тиждень кафедри харчових технологій в ККІБП

19жовтня 2020 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права розпочався тиждень кафедри харчових технологій. Студенти нарешті дочекались нагоди показати свою любов до обраної справи та продемонструвати професійні вміння. Тиждень розпочався з лекції-диспуту на тему:«Про здорове харчування студентів. Чи буває смачне одночасно корисним?», де всі бажаючі могли взяти участь, подискутувати та отримати безліч корисної інформації. В цей день відбувся конкурс-змагання серед студентів, в якому учасники демонстрували неймовірні рекорди кухарів та офіціантів.У холі інституту можна було побачити тематичні стінгазети, які заряджали всіх відвідувачів позитивною енергією та хорошим настроєм.

ПЕРЕМОГА ПЕРШОКУРСНИКІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ “ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ”

Свято Дня захисника України, яке відзначається 14 жовтня, – привід нагадати кожному, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. Всеукраїнський конкурс “Захисники України” проводиться з метою підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їх знання про звитягу захисників доби Київської Русі та українських козаків, подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.

Звітно-виборча конференція студентського активу

20 жовтня 2020 року року відбулась звітно-виборча конференція студентів ККІБП. У конференції взяли участь делегати від студентів, актив Студентської ради та представники адміністрації навчального закладу. Відкрив засідання в.о.ректора інституту Ігор Охріменко, д.е.н., професор. Він  подякував студентам за їх ініціативність та наголосив на тому, що соціальна активність особистості забезпечує не тільки її всебічний розвиток, а й дає можливість сформувати ті навички, які знадобляться в майбутній роботі - ініціативність, рішучість, комунікабельність, вміння вести діалог, креативність. Голова Студентської ради ККІБП Олександра Тарасюк відзвітувала про пророблену роботу за 2019 – 2020 н.р. Не зважаючи на важку епідеміологічну ситуацію в країні та перехід на дистанційне навчання, активність студен

НАШІ СТУДЕНТИ ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ПРОТЕСТУВАЛИ ПРОГРАМУ “DIMENSIONS IN TESTIMONY”

Студенти групи 11 ПК разом з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. протестувати нову програму Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії “DimensionsinTestimony”. Запрошення до першої групи тестування в Україні отримали від Освітнього центру “Простір толерантності”.

ВОЇНИ УКРАЇНИ КРІЗЬ ВІКИ

15 жовтня 2020 р. відбувся круглий стіл «Воїни України крізь віки», присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. Під керівництвом викладачів історії Пушняк О.А. та Руденко Ю.М. студенти груп 11 ПК, 31 ПК, 21 ПІ підготували виступи, присвячені ретроспективі розвитку українського війська. 14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників. У цей день українці згадують воїнів, які в різні часи обороняли й обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.

16 жовтня Всесвітній день здорового харчування

Правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів її здоров’я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80% усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40% з них безпосередньо залежать від харчування людини. Оптимальне здорове харчування не тільки сприяє поліпшенню самопочуття, бадьорості, енергійності та активності людини, але також дозволяє знизити ризики розвитку серйозних серцево-судинних захворювань, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, які значно погіршують якість життя.

Пошук по сайту

Оголошення

Актуалізація сучасних трендів розвитку фінансового та реального сектор...

КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! ...

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6