logo

Как собрать компьютер самостоятельно. Быстро собираем компьютер сами. Как правильно собрать компьютер. Восстановить удаленные файлы с флешки. Как восстановить флешку transcend. Восстановить флешку бесплатно. Учим язык java онлайн. Java для начинающих уроки. Все о программах java. Google nexus 7 обзор. Лучший планшет nexus 7 обзор. Google nexus 7 обзор планшета. Интересные картинки со смыслом. Самые интересные картинки скачать. Фото картинки интересные. Wow шп прист. Лучший гайд по присту wow. Прист wow билд. Учим язык python с самого нуля. python для начинающих уроки. Все о языке python 3. Расширения для Joomla. Скачать последние расширения для joomla. Скачать бесплатно все расширения joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ХАЙ БУДЕ МИР В УСЬОМУ СВІТІ!

ZASD01

21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Студенти ККІБП долучились до цієї знакової події.

Міжнародний день миру був заснований у 1981 р. 7 вересня 2001 р. ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 р., Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».

Студенти розпочали підготовку до цього дня завчасно: провели майстер-клас із виготовлення паперових голубів, ознайомились із історією виникнення свята, підготували виступи. До активної діяльності з виготовлення голубів долучились студенти груп 11 ЕК, 11 ПК. У святковому флешмобі «КОЛО МИРУ» взяли участь студенти груп 11 ЕК, 11 ПК, 21 ЕК під керівництвом викладачів історії ПушнякО.А. та Руденко Ю.М. На урочистий флешмоб прийшли привітати та підтримати студентську спільноту ректор ККІБП Охріменко І.В., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко І.І. та завідувач економіко-правового відділення Залізна Л.Л. Студенти утворили символічне коло із голубами в руках і з найкращими побажаннями Миру, Щастя, Любові, Радості направили у Всесвіт свої думки.

І хоч цього року довелось дотримуватись соціальної дистанції, ми не відмовились від своєї традиції, бо МИР – це важливо! Бережімо МИР у всьому світі!

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

12

 

13

 

 

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789