Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

ХАЙ БУДЕ МИР В УСЬОМУ СВІТІ!

ZASD01

21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Студенти ККІБП долучились до цієї знакової події.

Міжнародний день миру був заснований у 1981 р. 7 вересня 2001 р. ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 р., Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».

Студенти розпочали підготовку до цього дня завчасно: провели майстер-клас із виготовлення паперових голубів, ознайомились із історією виникнення свята, підготували виступи. До активної діяльності з виготовлення голубів долучились студенти груп 11 ЕК, 11 ПК. У святковому флешмобі «КОЛО МИРУ» взяли участь студенти груп 11 ЕК, 11 ПК, 21 ЕК під керівництвом викладачів історії ПушнякО.А. та Руденко Ю.М. На урочистий флешмоб прийшли привітати та підтримати студентську спільноту ректор ККІБП Охріменко І.В., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко І.І. та завідувач економіко-правового відділення Залізна Л.Л. Студенти утворили символічне коло із голубами в руках і з найкращими побажаннями Миру, Щастя, Любові, Радості направили у Всесвіт свої думки.

І хоч цього року довелось дотримуватись соціальної дистанції, ми не відмовились від своєї традиції, бо МИР – це важливо! Бережімо МИР у всьому світі!

PB 2  3  4  5 987789