logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Податкова знижка на навчяння

изображение viber 2020 12 22 23 44 17

Архів Новин

Науковий гурток «Фінансист»

14 березня 2023 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фінансист» кафедри фінансів, банківської справи та страхування на тему:«Особливості формування Державного бюджету в умовах воєнного стану». На засіданні були присутні викладач кафедри в.о., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., Козенко А.О. та студенти груп 31 ФІ та 21 ФІ.

Засідання студентського наукового гуртка «Банкір» 15.03.2023 року Інтернет-конференція «Прогнози бізнесу на 2023 рік»

15 березня 2023 року відбулося засідання наукового студентського гуртка «Банкір» кафедри фінансів, банківської справи та страхування, в рамках якого було проведено інтернет-конференцію на тему: «Прогнози бізнесу на 2023 рік». Модератор конференції кандидат економічних наук, доцент кафедри Зверук Л.А. представила магістрам кафедри висновки опитування, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією у партнерстві з Райффайзен Банк та за аналітичної підтримки Gradus Research. В опитуванні взяли участь 104 топ-менеджери компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.

ВЕБІНАР «ЛАЙФХАКИ НАПИСАННЯ НАУКОВИХ СТАТЕЙ»

Написання наукової статті – цікавий, але важкий процес, під час якого увага автора зосереджена одразу на декількох фокусах, а саме: виклад та подача матеріалу, стилістична доступність інформації, оформлення, дотримання технічних вимог, переклад іноземними мовами тощо.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ – 2023: ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

9 березня, з нагоди 209 річниці від Дня народження Кобзаря, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права відвідали Національний музей Тараса Шевченка. Будинок, в якому розміщується музей, є пам’яткою архітектури першої половини ХІХ ст., збудований у стилі італійського неоренесансу. Свого часу будинок належав меценату та підприємцю М. Терещенку.

ВЕБІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

27 лютого керівниця відділу з питань дотримання академічної доброчесності, завідувачка бібліотеки Юлія Руденко провела для магістрантів та аспірантів вебінар «Академічна доброчесність: виклики та перспективи».

МУЗЕЙНИЙ ОНЛАЙН-УРОК «КЛЮЧОВІ ВІХИ ЗБРОЙНОЇ БОРОТЬБИ ЗА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ ВІД ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ДО СЬОГОДЕННЯ»

З нагоди річниці початку повномасштабної російсько-української війни Національний музей історії України у Другій світовій війні за ініціативи викладачів історії Ю.М. Руденко та О.А. Пушняк провів для студентів безкоштовний музейний онлайн-урок «Ключові віхи збройної боротьби за українську державність від Першої світової війни до сьогодення».

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789