Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

20211214 143902

Студенти групи 21 ПК разом із куратором к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. відвідали виставку сучасного мистецтва, на якій представлені роботи номінантів шостої Премії FutureGenerationArtPrize.

Виставка зосередилася на демонстрації найактуальніших творчих тенденцій нового покоління художників. Представлені роботи досліджують не лише світ, у якому ми живемо сьогодні, а й світ, з якого ми прийшли, а також імовірне більш інклюзивне майбутнє. Геополітика, що впливає на глобальні потоки робочої сили, капіталу та технологій, залишається однією з основних сюжетних ліній у творах мистецтва. Наслідком історичного періоду колонізації, безперервних військових конфліктів і виснаження природних ресурсів є незагойні шрами. Тісний зв’язок зі світом природи представлено на виставці лінією спіритуалізму. Художники пропонують як нематеріальні, так і фізичні практики в якості інструменту турботи одне про одного всередині спільнот. Стосунки між людьми стають ключовим моментом у цілій низці проєктів.

На думку наших студентів, найцікавішими є роботи Вендімагейна Белете (Ефіопія), Ріндона Джонсона (США), Агати Інгарден (Польща), Поля Махекі (Франція), Тереса Солара (Іспанія), Тревора Йонга (Китай).

20211214 145011

20211214 144507

20211214 150422

20211214 152945