logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Участь викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у Міжнародному українсько-польському стажуванні.

269303226 4669154289865586 8807016889659355371 n

Протягом листопада-грудня 2021 р. викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко Інна Іванівна, Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна та Руденко Юлія Миколаївна пройшли Міжнародне українсько-польське стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід». Керівник міжнародної програми стажування: Валєри Окуліч-Казарін, доктор габілітований, МВА, професор Вроцлавського університету природничих наук (Польща). Організатори: Фундація «Зустріч» (Польща), Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Дане онлайн-стажування тривало більше місяця і включало в себе чудово розроблений курс, що складався з шести модулів. Це був цікавий досвід роботи в команді, навчання новітнім технологіям, насичені вебінари, тестування та креативні завдання в Google Classroom. Реципієнтна аудиторія стажування здебільшого складалася з науково-педагогічних працівників різних ВНЗ України. Фінальним етапом стажування було створення колективних або індивідуальних проєктів, з чим учасники успішно справилися. Так, Прудченко Інна Іванівна та Руденко Юлія Миколаївна розробили та успішно захистили проєкт «Формування культури якості викладання у закладах вищої освіти». Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна разом з колегами-філологами успішно захистила проєкт «Інноваційний LINGUAHUB у закладах вищої освіти».

Для всіх учасників стажування це був новий досвід - проєктна діяльність в освіті. Протягом навчального курсу викладачі ознайомилися з алгоритмом роботи над власними проєктами, який включав такі структурні елементи, як «формулювання цілі, актуальності проєкту», модель «7 START», SWOT- і SMART-аналіз проєкту, пошук та залучення стейкголдерів, складання кошторису тощо. Окрім того, всі учасники змогли тривалий час побути у ролі студентів під час онлайн-лекцій, що дало новий погляд на вдосконалення власної методики викладання упродовж дистанційного навчання.

269622716 4669149393199409 4050055979534197450 n

Бабенко

Прудченко

Руденко Ю

захист 4

стажування 27 11 2

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789