Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Участь викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у Міжнародному українсько-польському стажуванні.

269303226 4669154289865586 8807016889659355371 n

Протягом листопада-грудня 2021 р. викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко Інна Іванівна, Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна та Руденко Юлія Миколаївна пройшли Міжнародне українсько-польське стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід». Керівник міжнародної програми стажування: Валєри Окуліч-Казарін, доктор габілітований, МВА, професор Вроцлавського університету природничих наук (Польща). Організатори: Фундація «Зустріч» (Польща), Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Дане онлайн-стажування тривало більше місяця і включало в себе чудово розроблений курс, що складався з шести модулів. Це був цікавий досвід роботи в команді, навчання новітнім технологіям, насичені вебінари, тестування та креативні завдання в Google Classroom. Реципієнтна аудиторія стажування здебільшого складалася з науково-педагогічних працівників різних ВНЗ України. Фінальним етапом стажування було створення колективних або індивідуальних проєктів, з чим учасники успішно справилися. Так, Прудченко Інна Іванівна та Руденко Юлія Миколаївна розробили та успішно захистили проєкт «Формування культури якості викладання у закладах вищої освіти». Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна разом з колегами-філологами успішно захистила проєкт «Інноваційний LINGUAHUB у закладах вищої освіти».

Для всіх учасників стажування це був новий досвід - проєктна діяльність в освіті. Протягом навчального курсу викладачі ознайомилися з алгоритмом роботи над власними проєктами, який включав такі структурні елементи, як «формулювання цілі, актуальності проєкту», модель «7 START», SWOT- і SMART-аналіз проєкту, пошук та залучення стейкголдерів, складання кошторису тощо. Окрім того, всі учасники змогли тривалий час побути у ролі студентів під час онлайн-лекцій, що дало новий погляд на вдосконалення власної методики викладання упродовж дистанційного навчання.

269622716 4669149393199409 4050055979534197450 n

Бабенко

Прудченко

Руденко Ю