Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Відкрийте серце для добра!

20 грудня 2021 року студенти на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи  Анною Обриською та Головою Центру академічного Душпастирства УГКЦ о.Ярославом Павлюком вирушили у благодійну поїздку на Чернігівщину.

Уже шостий рік волонтерська команда Київського кооперативного інституту бізнесу і права підтримує тісні дружні зв‘язки з вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центру.  Цього разу поїздка була особливою, адже і дітям, і студентам так не вистачало дружнього живого спілкування.

Вихованці інтернату із задоволенням провели екскурсію до навчальних класів, розповіли про свій побут, запросили до кімнат. Студенти побували у творчій столярній майстерні, де діти майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева. Відвідали соціально-побутову кімнату, де дітки з особливими потребами вчаться готувати, прати, шити,прасувати тощо. Це допомагає їм швидше адаптуватися до побуту, а згодом вони зможуть знайти своє місце у соціумі та обрати професію до душі.

В гості ми їхали не з пустими руками.Діти не тільки отримали бажані подарунки від Святого Миколая, а й необхідні речі для поліпшення побуту, розвитку навичок для успішного майбутнього.

Неймовірні емоції подарував величезний торт, прикрашений фотографіями вихованців, а також іменні яскраві тістечка. Приготувала цю смачну красу для дітей випускниця ККІБП, солодких справ майстриня Галина Ніколайчук. Все це для того, щоб у ці святкові дні подарувати трішки радості та відчуття щастя маленьким янголятам, показати їм, що чудо таки існує, а мрії здійснюються.

Діти щиро дякували за подарунки, натомість волонтери отримали значно більше. Ви не уявляєте, як багато можуть дати діти, в яких нічого нема. Адже вони діляться найдорожчим - чистим серцем та любов’ю!

Дякуємо всім, хто долучився до організації цієї поїздки:

- викладачам,студентам Київського кооперативного інституту бізнесу і права та їх батькам;

- ГО "Ділові Українські Жінки";

- Шведському фонду Solögat-Chamania;

- Департаменту молоді та спорту м.Києва;

- Компанії «Еконія» (виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування)

та всім-всім, хто підтримує нашу добру традицію!

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

PB 2  3  4  5 987789