Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Завершуємо рік відзнаками

24 грудня 2021 року відбувся «Молодіжний саміт», зорганізований Департаментом молоді та спорту КМДА. Метою заходу було налагодження подальшої співпраці Департаменту з молодіжними організаціями та підвищення ефективності спільної роботи.

Окрім того відбулося і підбиття підсумків роботи за2021рік, було відзначено найактивнішу молодь столиці, кращі проєкти, які сприяли розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Серед найактивніших студентів столиці було відзначено голову студентської ради ККІБП Ірину Парубець та заступника голови Дмитра Тарасенка.

Подякою за плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху у місті Києві нагороджено Київський кооперативний інститут бізнесу і права.

Дякуємо Департаменту молоді та спорту КМДА за відзнаки та продуктивний і насичений молодіжними подіями рік! Сподіваємося, що і в наступному році зможемо ще більше та активніше розвивати молодіжну політику міста Києва.

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

PB 2  3  4  5 987789