logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 168 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


АРХІТЕКТУРНІ ПАМ’ЯТКИ МОГО КРАЮ: ЗАСІДАННЯ ІСТОРИКО-ТУРИСТИЧНОГО КЛУБУ «КЛІО»

к2

Усвідомлюючи важливість гуртування молоді довкола історико-культурних надбань нашого минулого, ми продовжуємо плекати майбутнє незалежної України.

14 квітня в межах діяльності історико-туристичного клубу «Кліо» відбулася онлайн-зустріч «Архітектурні пам’ятки мого краю».

Під час заходу студенти групи 21 ПК на чолі з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. ознайомилися з історією та сьогоденням архітектурних пам’яток, зокрема будинку музею М. Малишка в м. Обухів, Маріїнського палацу в м. Київ, Георгіївської церкви в с. Софіполь, погреба родини Томар в с. Коврай, городищ с. Хотів та с. Віта-Поштова, психіатричної лікарні в с. Глеваха, храму Архістратига Михаїла в с. Северинівка, музею Пирогово в м. Київ, заводу в м. Гайворон, костелу святої Марії-Магдалини в м. Тараща.

Основна ідея онлайн-засідання – об’єднання студентської молоді довкола актуальних проблем збереження культурних цінностей в умовах війни, вивчення історичного досвіду попередніх поколінь, відстоювання та захист історико-культурного надбання нашого народу.

 

к4

 

к7

 

к9

 

к11

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789