logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Міжнародна наукова конференція «Епоха Голодомору: (пере)осмислення в контексті дослідницьких стратегій краєзнавства, регіоналістики та локальної історії»

20221119 124107

До 90-х роковин Голодомору-геноциду 17-18 листопада у Києві відбуласяміжнародна наукова конференція «Епоха Голодомору: (пере)осмислення в контексті дослідницьких стратегій краєзнавства, регіоналістики та локальної історії». У конференції взяла участь к.і.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко.

 

Науковий захід проведений Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HRECinUkraine), Міністерством освіти і науки України, Національною спілкою краєзнавців України, Інститутом історії України НАН, Науково-освітнім консорціумом вивчення Голодомору (HREC) при Канадійському інституті українських студій Альбертського університету.

У ході роботи конференції розглядалися тематичні напрямки: теоретико-методологічні засади досліджень історії Голодомору – геноциду українського народу в контексті краєзнавства, історичної регіоналістики, локальної та мікроісторії; досвід, потенціал розширення інформативності історичного наративу епохи Голодомору крізь призму дослідницьких практик локальної історії та мікроісторії: проблематика індивідуального, родинного досвіду, повсякдення, стратегій виживання і спротиву політиці творення голоду, виявлення національної ідентичності, змін у свідомості «пересічної людини»; епоха Голодомору в експозиційних комплексах (тематичних, меморіальних, колекційних) краєзнавчих музеїв: проблематика збереження фондів, концептуального переформатування змісту експозицій/виставок та популяризації наукового знання; навчання/знання про Голодомор та геноцид російської федерації в Україні: освітній та виховний потенціал шкільного краєзнавства; інтегровані цифрові ресурси документальної спадщини епохи Голодомору: міжнародний та вітчизняний досвіди, стратегії розвитку та популяризації.

 

20221117 132430 04

 

20221118 151301

 

FB IMG 1668942171762

Пошук по сайту

Оголошення

Конференція "Стабілізація соціально-економічної та фінансової сит...

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції "Стабілізація соціально-економічн...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ...

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Людина і війна: соціально-правові аспекти сьогод...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789