logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ “BALANCE” НА ТЕМУ “Бухгалтерський облік: сутність і значення”

0saq1

19 грудня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського клубу “BALANCE” на тему “Бухгалтерський облік: сутність і значення”, на якому було розглянуто поняття та характеристика видів господарського обліку, склад користувачів облікової інформації, мету, завдання і функції бухгалтерського обліку, об'єкти, предмет та суб’єкти бухгалтерського обліку, метод бухгалтерського обліку, вимірники, що застосовуються в обліку, принципи бухгалтерського обліку.

Лекторка к.е.н., доцент Райковська І.Т. акцентувала увагу на особливостях бухгалтерського обліку порівняно зі статистичним і оперативним, зокрема, бухгалтерський облік є суцільним і безперервним, охоплює всі господарські операції, що здійснюються на підприємстві в хронологічній послідовності їх здійснення і ведеться регулярно; кожна господарська операція підтверджується відповідним документом, що забезпечує юридичну повноцінність і доведеність інформації; облікова інформація обробляється в чітко визначені проміжки часу (місяць, квартал, рік) і за розробленими правилами; регламентований законами України і нормативно-правовими актами. При цьому низку організаційних і методологічних питань ведення бухгалтерського обліку підприємство вирішує самостійно; усі об'єкти обліку незалежно від застосування натуральних і трудових вимірників обов'язково відображаються в грошовому вимірнику, що дозволяє узагальнювати різні господарські процеси й операції в єдиному вимірнику.

В ході обговорення тематики засідання клубу студенти зробили висновок, що основними завданнями бухгалтерського обліку є збір, обробка та відображення первинних даних про господарську діяльність; систематизація, групування та зведення даних з метою одержання підсумкової інформації про фінансово-господарські операції підприємства; забезпечення достовірною і своєчасною інформацією внутрішніх і зовнішніх користувачів облікової інформації про господарські процеси і явища, що здійснювалися на підприємстві, та про наявність і стан майна підприємства та його джерел; формування інформаційної бази для планування, стимулювання, організації, регулювання, аналізу і контролю господарської діяльності підприємства.

 

2

 

3

 

4

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789