logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА “ФІНАНСОВИЙ АНАЛІТИК” НА ТЕМУ “Методи аналізу господарської діяльності: факторний аналіз”

0zxvc1

22 грудня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського гуртка “Фінансовий аналітик” на тему “Методи аналізу господарської діяльності: факторний аналіз”, на якому лекторкою к.е.н., доцентом, завідувачем кафедри обліку і оподаткування Райковською І.Т. було відмічено, що метод аналізу господарської діяльності – це науково обґрунтована система теоретико-пізнавальних категорій, принципів, способів та спеціальних прийомів дослідження, які дають змогу приймати ефективні управлінські рішення. Особливістю методу аналізу господарської діяльності є те, що всі процеси досліджуються у взаємозв'язку та динаміці. Лекторка акцентувала увагу на тому, що метод аналізу господарської діяльності передбачає: використання системи показників, які характеризують діяльність підприємства; визначення причин зміни показників; визначення та вимірювання взаємозв'язків між показниками підприємства.

 

Райковська І.Т. значну увагу приділила факторному аналізу, оскільки моделювання явищ та процесів в економіці є одним із найпоширеніших прийомів економічного аналізу. Модель економічного явища описує макро- та мікроелементи об’єкта дослідження, а також дає змогу описати взаємозв’язок між елементами досліджуваної системи.

 

2

 

3

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789