logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


DAAD

НІМЕЦЬКА АКАДЕМІЧНА СЛУЖБА ОБМІНІВ

(DAAD)

Німецька служба академічних обмінів є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

За кордоном DAAD представлений широкою мережею офісів, доцентів та об´єднань колишніх стипендіатів і пропонує інформацію та консультації на місці: філії та інформаційні центри (IC) у всьому світі забезпечують контакт з партнерами, а також ефективне спілкування, проведення програм та консультації на місці.

Стипендії Німецької Академічної Служби Обмінів DAAD: http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm

Джерело: www.daad.org.ua

СТИПЕНДИЇ ДААД

1. Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців

Іноземні науковці, які працюють у ВНЗ та науково-дослідних інститутах, мають можливість провести дослідження в одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ або позауніверситетських науково-дослідних установ.

2. Повторні запрошення колишніх стипендіатів DAAD

Для збереження контактів колишні стипендіати DAAD по магістерських або аспірантських програмах тривалістю понад шість місяців, а також колишні стипендіати, які щонайменше рік навчалися у НДР, можуть подавати документи на повторне запрошення для проведення досліджень або роботи у одному з державно визнаних німецьких ВНЗ, науково-дослідних інститутів або інших інституціях в сфері економіки, управління, культури або медіа.

3. Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців

Стипендії пропонують можливість іноземним молодим науковцям провести дослідження або підвищити кваліфікацію у одному з німецьких ВНЗ або науково-дослідних інститутів.

4. Стипендії на навчання для випускників ВНЗ

Стипендії пропонують можливість іноземним випускникам ВНЗ навчатися у німецькому ВНЗ на післядипломному курсі або у магістратурі (Aufbaustudium або Masterprogramm) та отримати ступінь “Diplom“ або “Master”.

5. Стипендії DAAD/OSI

Німецька служба академічних обмінів (DAAD), Бонн, та Інститут відкритого суспільства (OSI), Будапешт, проводять спільну стипендійну програму для випускників та молодих викладачів ВНЗ з України в галузі гуманітарних та суспільних наук з метою навчання або проведення досліджень та захисту дисертації у німецьких ВНЗ.

6. Стипендії для митців та архітекторів: навчання

Стипендії пропонують іноземним пошукачам зі спеціальностями образотворче мистецтво, дизайн, кіно, музика, архітектура можливість навчатися у державних німецьких ВНЗ з метою підвищення кваліфікації без отримання диплому наприкінці навчання.

Стипендії для митців: робоче перебування викладачів ВНЗ

Викладачі ВНЗ в галузі образотворче мистецтво, дизайн, кіно, музика, архітектура, а також театральне мистецтво, режисура, танець та хореографія можуть подавати заяви на робоче перебування з метою митецької співпраці з німецьким ВНЗ.

7. ERP-стипендії на навчання для випускників в галузі економіки

Стипендії пропонують можливість іноземним випускникам в галузі економіки навчатися на післядипломній магістерській програмі у німецьких університетах та отримати в Німеччині диплом магістра.

8. Програма Європейського університету Віадріна

Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) пропонує стипендії для українських студентів зі спеціальностями право, культурознавчі науки та економіка для участі у наступних навчальних програмах: Європейські студії, міжнародне бізнес-адміністрування, історія культури Європи, культура та історія Центральної та Східної Європи, соціокультурні студії, міжнародні комунікації, магістр права.

9. Міжнародна програма для журналістів

Стипендійна програма пропонує журналістам з України, Білорусі, Росії та Молдови можливість навчатися прогягом трьох місяців у Журналістському коледжі при Вільному університеті м.Берлін.

10. Літні курси у німецьких ВНЗ для іноземних студентів (після першого курсу)

Стипендії на літні курси пропонуються для відвідання мовних, країнознавчих курсів, а також фахових курсів німецької мови, які пропонуються німецькими ВНЗ.        

11. Групові поїздки для студентів до Німеччини "Studienreisen"

Стипендія на подорож до Німеччини групи студентів 2-5 курсу з одного факультету українського ВНЗ, під керівництвом викладачів ВНЗ, з метою відвідання декількох університетів та міст Німеччини.

Групові поїздки для студентів до Німеччини "Studienpraktika"

Стипендія на подорож до Німеччини групи студентів 2-5 курсу, з одного факультету українського ВНЗ, під керівництвом викладачів ВНЗ, з метою проходження практики у одному ВНЗ Німеччини. Заяву на стипендію подає німецький ВНЗ.

НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ В НІМЕЧЧИНІ

Традиційне (індивідуальне) навчання під керівництвом наукового керівника (т.зв. модель "вчитель-учень"). Допуск до навчання згідно з порядком навчання в аспірантурі.

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ:

http://www.study-guide-bw.com/research/step/index.html (Step-By-Step Guide to Applications: PhD courses)

http://www.hochschulkompass.de

http://www.forschungsportal.net

МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ АСПІРАНТІВ DAAD ТА DFG

З 2001: спільна відповідальність програми "Аспірантура у ВНЗ Німеччини (PHD)", змістове оформлення з боку DAAD.

Мета: втілення відповідних рекомендацій Наукової ради та Конференції ректорів вищої школи відносно реформи аспірантури; підвищення інтересу з боку іноземців та конкурентоспроможності аспірантури в Німеччині для висококваліфікованих науковців з Німеччини та з-за кордону (бажаний відсоток іноземців - 30%) завдяки краще структурованому та більш інтенсивному навчанню в аспірантурі; створення аспірантських програм міжнародного спрямування в найкращих дослідницьких центрах; обмеження строку навчання в аспірантурі та оптимальне наукове керівництво (з письмово укладеною відповідальністю ВНЗ за аспірантів); зарахування міжнародних дипломів; можливість навчання англійською; підтримка міждисциплінарного діалогу.

Після чотирьох відбіркових турів залишилося загалом 50 міжнародних програм для аспірантів, які підтримуються.

Увага: під PHD мається на увазі програма підтримки ВНЗ як пошукачів, а не індивідуальні програми.

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ:

Інформація для студентів та аспірантів: http://www.daad.de/ipp/de

Інформація для викладачів ВНЗ: www.daad.de/hochschulen/internationalisierung/phd/05068.de.html

ЦЕНТРИ ПІДГОТОВКИ АСПІРАНТІВ DFG

Доповнення до традиційної форми індивідуального наукового керівництва:Центри підготовки аспірантів (Graduiertenkollegs) обмежені за тривалістю та за тематикою заклади при ВНЗ для підтримки молоді, зацікавленої у науці, через залучення їх до досліджень (орієнтоване на дослідження поєднання досліджень та навчання).

Як правило, до центру підготовки аспірантів входять 10-15 викладачів ВНЗ та до 30 учасників, з яких 12-15 отримують стипендію DFG.На сьогодні в Німеччині існує 297 центрів підготовки аспірантів, з них 28 є міжнародними (за станом на 2004 рік).

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ: http://www.dfg.de/forschungsfoerderung/koordinierte_programme/graduiertenkollegs/listen.html

СПЕЦІАЛЬНІ ДОСЛІДНІ ВІДДІЛИ DFG

Спеціальні дослідні відділи є створеними на тривалий час науковими закладами при ВНЗ, у яких науковці співпрацюють в рамках міждисциплінарної програми досліджень. На сьогодні (01/2006) підтримуються 266 спеціальних дослідних відділів у загалом 57 ВНЗ.

В доповнення програми - так звані "групи молоді" у спеціальних дослідних відділах: дають можливість молодим діячам науки провести самостійні дослідження у обмежений проміжок часу (для підтримки необхідні видатні наукові якості).

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ: http://www.dfg.de/forschungsfoerderung/koordinierte_programme/sonderforschungsbereiche/liste/sfb_gesamt.html

МІЖНАРОДНІ ДОСЛІДНІ ШКОЛИ ІМ. МАКСА ПЛАНКА

Центри для видатних діячів науки у певних інновативних та міждисциплінарних галузях науки (напр., нейромедицина, молекулярная биология, информатика).

Аспірантські программі міжнародних дослідних школ ім. Макса Планка пропонують чудові можливості навчання та проведення досліджень для випускників, які цікавляться наукою, з Німеччини та з-за кордону.

Чітко визначені наукові завдання та робота над спільними темами сприяють тісній співпраці аспірантів у дослідницьких групах.Особливе значення покладається на міжнародну співпрацю (бажаний відсоток іноземців: 50%). На сьогодні в Німеччині існує 37 міжнародних дослідних шкіл ім. Макса Планка (за станом на 03/05).

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ: http://www.mpg.de/instituteProjekteEinrichtungen/schoolauswahl/index.html

АСПІРАНТСЬКІ ШКОЛИ ФЕДЕРАЛЬНИХ ЗЕМЕЛЬ

Північний Рейн-Вестфалія: з зимового семестра 2001/2002: 7 аспірантських шкіл, Нижня Саксонія: 10 аспірантських шкіл (за станом на 01/2006), Баварія: створення 26 елітних навчальних програм, серед них 10 міжнародних аспірантських коледжів (за станом на 2006 рік).

Подальша ініціатива федеральних земель: напр., Бремен, Аспірантська школа соціальних наук університету м. Бремен (з 2002).

Мета: підтримка висококваліфікованих діячів науки з Німеччини та з-за кордону при оптимальних умовах, за англо-американським зразком.Структурована післядипломна освіта в формі аспірантури (орієнтованої на дослідження), інтенсивне індивідуальне наукове керівництво над дисертацією, а також підготовка аспірантів до роботи в міждисциплінарних та міжнародних наукових проектах.Як правило, міждисциплінарний взаємовплив багатьох факультетів.Міжнародне спрямування (переважно англомовні програми).Аспірантські школи, на відміну від центрів підготовки аспірантів (які є тимчасовими закладами), мають бути складовою частиною університетів і, таким чином, постійно впливати на формування структури досліджень та викладання.

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ:

Північний Рейн-Вестфалія: http://www.mwf.nrw.de/Studieren_in_NRW/graduate_deutsch/index.html

Нижня Саксонія:

http://www.mwk.niedersachsen.de/master/0,,C360851_N360253_L20_D0_I731,00.html

Баварія: http://www.elitenetzwerk.bayern.de/

МЕРЕЖА БІОЛОГІЧНИХ ТА МЕДИЧНИХ АСПІРАНТСЬКИХ ПРОГРАМ

Всенімецьке об´єднання більш ніж десяти міжнародних аспірантських програм біологічного та медичного спрямування. Існує з 2002 року. Представництво: на сьогодні - Медичний інститут м. Ганновер.

ПОДАЛЬША ІНФОРМАЦІЯ:

http://www99.mh-hannover.de/kliniken/immun/phd-net/

Подальша загальна інформація про проведення досліджень у Німеччині: www.daad.de/deutschland/forschung/04667.de.html

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

PB 2  3  4  5 987789