logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


АВСТРІЯ

АВСТРІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Австрія розташована в південній частині центральної Європи і межує з вісьмома країнами: Німеччиною, Чеською Республікою, Словаччиною, Угорщиною, Словенією, Італією, Швейцарією та Ліхтенштейном. Населення Австрії - 8 млн. чол. Державна мова – німецька. Столиця Австрії – Відень. Австрія – федеративна республіка, до складу якої входять дев'ять земель: Бургенланд, Відень, Верхня Австрія, Зальцбург, Карінтія, Нижня Австрія, Тіроль, Форарльберг і Штирія. Кожна земля має своє законодавчі збори й уряд. Основні принципи політичної системи: верховенство закону, поділ влади, демократія, лібералізм, федералізм, республіканська форма правління.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

В Австрії велика кількість вищих навчальних закладів. Двадцять два австрійські державні університети, десять приватних університетів і три теологічні вищі школи пропонують студентам широкий вибір можливостей для здобуття вищої освіти. Художнюта мистецтвознавчу освіту можна отримати в шести австрійських університетах мистецтв, де студенти вивчають музику, театр, кінематограф, живопис і прикладне мистецтво. Крім університетів, з 1993 року в Австрії діють 19 вищих спеціальних шкіл (Fachhochschulen). Випускники середніх шкіл можуть вступати в педагогічні коледжі та інститути, а також у коледжі та інститути з підготовки викладачів богослов'я.

Перша ступінь вищої освіти: бакалавр (Bakkalaureus).

Другий ступінь вищої освіти: магістр, (Magister), дипломований інженер, (Diplom-Ingenieur).

Третя ступінь вищої освіти: доктор (Doktoratstudien).

Більш детальну інформацію про систему освіти в Австрії (зокрема інформацію про університети та вищі спеціальні школи (Fachhochschulen), а також про участь Австрії у європейських і міжнародних програмах академічного обміну можна знайти на інтернет-сайті Федерального міністерства освіти, мистецтва і культури Австрії: http://www.bmukk.gv.atта Федерального міністерства науки та дослідження Австрії: http://www.bmwf.gv.at

СТИПЕНДІЇ

Австрійський уряд, приватні організації та університети пропонують ряд стипендій для іноземних студентів. Як і в деяких інших країнах, в Австрії було створено спеціальне агентство - Австрійська служба академічних обмінів OAD (OеsterreichischeAustauschdienst), яка займається розподілом всіх грантів, що надаються іноземним студентам. Тому, якщо ви зацікавлені в продовженні освіти в Австрії і хочете отримати фінансову підтримку, рекомендуємо відвідати інтернет-сайт http://www.grants.at/, де дані рекомендації про процедуру подачі заявок і викладені бланки заявок. Нижче наведена інформація про деякі гранти, однак рекомендується перевірити ці відомості на вказаному сайті, оскільки даний перелік стипендій і грантів не є повним і постійно оновлюється.

Підтримка академічної мобільності в рамках Угоди про науково-технічне співробітництво з Україною

Області вивчення або досліджень: природничі науки, технічні науки.

Тип гранту: грант на наукові дослідження.

Цільова група: дослідники.

Термін надання гранту: період роботи над проектом – 2 роки.

Порядок виплати гранту: оплачуються транспортні витрати і витрати на проживання за кордоном. Витрати на реалізацію проекту не фінансуються.

Анкета-заява: для отримання анкети-заяви звертайтеся в зазначені установи або завантажите з інтернет-сайту: http://www.oead.at/wtz

Терміни: необхідно уточнювати в установі, куди подаються заяви.

Рекомендації про порядок подання заяв: Підтримка надається конкретним двостороннім дослідницьким проектам, розробленим вченими обох країн. Право подавати заяви мають вчені, афілійовані з університетами або університетами прикладних наук, а також з іншими науково-дослідними організаціями.

Порядок відбору кандидатів: Національні експерти оцінюють подані проекти; змішана комісія приймає остаточне рішення.

Додаткову інформацію можна отримати в установі, для якого призначена заявка, або на інтернет-сайті: http://www.oead.at/_english/projects/index.html

Стипендія імені Ернста Маха (ERNST MACH GRANT)

Області вивчення або досліджень: природничі науки, технічні науки, медицина, сільське і лісове господарство, ветеринарія, суспільні науки, юриспруденція та економіка, гуманітарні науки та теологія.

Тип гранту: грант на семестр або на рік.

Цільова група: випускники вищих навчальних закладів не старше 35 років, початковий рівень - аспіранти, здобувачі кандидатського ступеня.

Австрійська служба академічних обмінів

Терміни надання грантів: від 1 до 9 місяців

Порядок виплати гранту (щомісячні фіксовані платежі):

• для випускників вузів: 940 євро;

• для кандидатів наук старше 30 років: 1040 євро;

• одержувачі грантів звільняються від плати за навчання.

Анкета-заява і терміни її подання: Анкету-заяву ("Bewerbungumein Stipendiumfuеr Oеsterreich") можна отримати у представництвах Австрії за кордоном, в установах, які приймають заяви; додаткову інформацію можна знайти на інтернет-сайті: http://www.grants.at

Стипендія імені Франца Верфель (FRANZ WERFEL GRANT)

Області вивчення або досліджень: лінгвістика та літературознавство.

Тип гранту: дослідницький грант на семестр або рік.

Цільова група: аспіранти (здобувачі і власники ступеня кандидата наук), дослідники.

Організація, що надає грант: OAD / ACM (за дорученням та за рахунок коштів Федерального міністерства з освіти, науки і культури Австрії).

Терміни надання грантів: від 4 до 9 місяців.

Квота: 7 нових грантів на кожен навчальний рік. Якщо дослідження виявиться успішним, термін надання гранту може бути продовжений на прохання здобувача (максимальний загальний термін - 18 місяців).

Анкета-заява і терміни її подання: Заява на отримання іноземного гранту (Bewerbungumein Auslandsstipendium). Анкету-заяву можна отримати у представництвах Австрії за кордоном та на інтернет-сайті http://www.grants.at/

Рекомендації про порядок подання заявок: Одержувачі стипендії Верфеля можуть займатися науковими дослідженнями в інститутах і працювати зі спеціальною літературою в бібліотеках, архівах або в науково-дослідних інститутах. Розглядаються тільки заяви від університетських викладачів, які займаються в першу чергу австрійської літературою. До заяви має бути додано перелік лекційних курсів, які здобувач хотів би відвідати. Рекомендується заздалегідь налагодити контакт з вищим навчальним закладом або науково-дослідним інститутом в Австрії.

Вікове обмеження: до 35 років.

Для тих, хто отримав грант на строк не менше 12 місяців, передбачено такі заходи для підтримки контактів:

1. Щорічне запрошення на літературний симпозіум.

2. Щорічна допомога на придбання спеціальної літератури, що виплачується під час симпозіуму.

3. Надання дослідного гранту строком на місяць один раз на три роки;

4. Підписка на спеціальний журнал з германістики.

5. Докторська стипендія.

6. Фінансування публікацій.

Додаткову інформацію можна отримати в австрійських представництвах за кордоном і на інтернет-сайті http://www.grants.at/

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Австрії в Києві

Канцелярiя

вул. Iвана Франка, 33

01030, м. Київ

Телефон (+38-044) 277-27-90

Факс (+38-044) 230-23-52

Е-mаil Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.bmeia.gv.at/ua/posolstvo/m-kijiv.html

Інформація про Австрію, про двосторонні українсько-австрійські відносини; інформація про поїздки в Австрію; відомості про навчання в Австрії (анкети-заяви за деякими програмами можна отримати у Посольстві Австрії в Києві).

Австрійська служба академічних обмінів (Oеsterreichischer Austausch dienst - OAD)

Інтернет-сайт: http://www.oead.ac.at

База даних по стипендіях і грантах, правила в'їзду та проживання в країні, інформація про життя в Австрії, опис літніх курсів і багато інших корисних відомостей.

Федеральне міністерство освіти, мистецтва і культури (Bundesministeriumfuеr Unterricht, Kunstund Kultur)

Інтернет-сайт: http://www.bmukk.gv.at

Можливості навчання в Австрії, посилання на сайти університетів, опис міжнародних програм, офіційні документи і т.д.

Міністерство закордонних справ Австрії

Інтернет-сайт: http://www.bmeia.gv.at

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Консульський відділ Посольства Австрії в Києві

вул. Iвана Франка, 33

01030, м. Київ

Телефон (+38-044) 289-57-59

Факс (+38-044) 287-54-65

Робочi години

Понеділок – п'ятниця 9.30 – 12.00

Пошук по сайту

Оголошення

Шановні освітяни!

Шановні освітяни!

Цьогоріч наше професійне свято затьмарене війною, яку розв’язала російська федерація проти суверенної держави. Наш навчальний заклад з перших днів агресі...

Безкоштовний доступ до Research4Life

Безкоштовний доступ до Research4Life

Київський кооперативний інститут бізнесу і права отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Через портал Resea...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

PB 2  3  4  5 987789