logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


АВСТРІЯ

АВСТРІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Австрія розташована в південній частині центральної Європи і межує з вісьмома країнами: Німеччиною, Чеською Республікою, Словаччиною, Угорщиною, Словенією, Італією, Швейцарією та Ліхтенштейном. Населення Австрії - 8 млн. чол. Державна мова – німецька. Столиця Австрії – Відень. Австрія – федеративна республіка, до складу якої входять дев'ять земель: Бургенланд, Відень, Верхня Австрія, Зальцбург, Карінтія, Нижня Австрія, Тіроль, Форарльберг і Штирія. Кожна земля має своє законодавчі збори й уряд. Основні принципи політичної системи: верховенство закону, поділ влади, демократія, лібералізм, федералізм, республіканська форма правління.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

В Австрії велика кількість вищих навчальних закладів. Двадцять два австрійські державні університети, десять приватних університетів і три теологічні вищі школи пропонують студентам широкий вибір можливостей для здобуття вищої освіти. Художнюта мистецтвознавчу освіту можна отримати в шести австрійських університетах мистецтв, де студенти вивчають музику, театр, кінематограф, живопис і прикладне мистецтво. Крім університетів, з 1993 року в Австрії діють 19 вищих спеціальних шкіл (Fachhochschulen). Випускники середніх шкіл можуть вступати в педагогічні коледжі та інститути, а також у коледжі та інститути з підготовки викладачів богослов'я.

Перша ступінь вищої освіти: бакалавр (Bakkalaureus).

Другий ступінь вищої освіти: магістр, (Magister), дипломований інженер, (Diplom-Ingenieur).

Третя ступінь вищої освіти: доктор (Doktoratstudien).

Більш детальну інформацію про систему освіти в Австрії (зокрема інформацію про університети та вищі спеціальні школи (Fachhochschulen), а також про участь Австрії у європейських і міжнародних програмах академічного обміну можна знайти на інтернет-сайті Федерального міністерства освіти, мистецтва і культури Австрії: http://www.bmukk.gv.atта Федерального міністерства науки та дослідження Австрії: http://www.bmwf.gv.at

СТИПЕНДІЇ

Австрійський уряд, приватні організації та університети пропонують ряд стипендій для іноземних студентів. Як і в деяких інших країнах, в Австрії було створено спеціальне агентство - Австрійська служба академічних обмінів OAD (OеsterreichischeAustauschdienst), яка займається розподілом всіх грантів, що надаються іноземним студентам. Тому, якщо ви зацікавлені в продовженні освіти в Австрії і хочете отримати фінансову підтримку, рекомендуємо відвідати інтернет-сайт http://www.grants.at/, де дані рекомендації про процедуру подачі заявок і викладені бланки заявок. Нижче наведена інформація про деякі гранти, однак рекомендується перевірити ці відомості на вказаному сайті, оскільки даний перелік стипендій і грантів не є повним і постійно оновлюється.

Підтримка академічної мобільності в рамках Угоди про науково-технічне співробітництво з Україною

Області вивчення або досліджень: природничі науки, технічні науки.

Тип гранту: грант на наукові дослідження.

Цільова група: дослідники.

Термін надання гранту: період роботи над проектом – 2 роки.

Порядок виплати гранту: оплачуються транспортні витрати і витрати на проживання за кордоном. Витрати на реалізацію проекту не фінансуються.

Анкета-заява: для отримання анкети-заяви звертайтеся в зазначені установи або завантажите з інтернет-сайту: http://www.oead.at/wtz

Терміни: необхідно уточнювати в установі, куди подаються заяви.

Рекомендації про порядок подання заяв: Підтримка надається конкретним двостороннім дослідницьким проектам, розробленим вченими обох країн. Право подавати заяви мають вчені, афілійовані з університетами або університетами прикладних наук, а також з іншими науково-дослідними організаціями.

Порядок відбору кандидатів: Національні експерти оцінюють подані проекти; змішана комісія приймає остаточне рішення.

Додаткову інформацію можна отримати в установі, для якого призначена заявка, або на інтернет-сайті: http://www.oead.at/_english/projects/index.html

Стипендія імені Ернста Маха (ERNST MACH GRANT)

Області вивчення або досліджень: природничі науки, технічні науки, медицина, сільське і лісове господарство, ветеринарія, суспільні науки, юриспруденція та економіка, гуманітарні науки та теологія.

Тип гранту: грант на семестр або на рік.

Цільова група: випускники вищих навчальних закладів не старше 35 років, початковий рівень - аспіранти, здобувачі кандидатського ступеня.

Австрійська служба академічних обмінів

Терміни надання грантів: від 1 до 9 місяців

Порядок виплати гранту (щомісячні фіксовані платежі):

• для випускників вузів: 940 євро;

• для кандидатів наук старше 30 років: 1040 євро;

• одержувачі грантів звільняються від плати за навчання.

Анкета-заява і терміни її подання: Анкету-заяву ("Bewerbungumein Stipendiumfuеr Oеsterreich") можна отримати у представництвах Австрії за кордоном, в установах, які приймають заяви; додаткову інформацію можна знайти на інтернет-сайті: http://www.grants.at

Стипендія імені Франца Верфель (FRANZ WERFEL GRANT)

Області вивчення або досліджень: лінгвістика та літературознавство.

Тип гранту: дослідницький грант на семестр або рік.

Цільова група: аспіранти (здобувачі і власники ступеня кандидата наук), дослідники.

Організація, що надає грант: OAD / ACM (за дорученням та за рахунок коштів Федерального міністерства з освіти, науки і культури Австрії).

Терміни надання грантів: від 4 до 9 місяців.

Квота: 7 нових грантів на кожен навчальний рік. Якщо дослідження виявиться успішним, термін надання гранту може бути продовжений на прохання здобувача (максимальний загальний термін - 18 місяців).

Анкета-заява і терміни її подання: Заява на отримання іноземного гранту (Bewerbungumein Auslandsstipendium). Анкету-заяву можна отримати у представництвах Австрії за кордоном та на інтернет-сайті http://www.grants.at/

Рекомендації про порядок подання заявок: Одержувачі стипендії Верфеля можуть займатися науковими дослідженнями в інститутах і працювати зі спеціальною літературою в бібліотеках, архівах або в науково-дослідних інститутах. Розглядаються тільки заяви від університетських викладачів, які займаються в першу чергу австрійської літературою. До заяви має бути додано перелік лекційних курсів, які здобувач хотів би відвідати. Рекомендується заздалегідь налагодити контакт з вищим навчальним закладом або науково-дослідним інститутом в Австрії.

Вікове обмеження: до 35 років.

Для тих, хто отримав грант на строк не менше 12 місяців, передбачено такі заходи для підтримки контактів:

1. Щорічне запрошення на літературний симпозіум.

2. Щорічна допомога на придбання спеціальної літератури, що виплачується під час симпозіуму.

3. Надання дослідного гранту строком на місяць один раз на три роки;

4. Підписка на спеціальний журнал з германістики.

5. Докторська стипендія.

6. Фінансування публікацій.

Додаткову інформацію можна отримати в австрійських представництвах за кордоном і на інтернет-сайті http://www.grants.at/

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Австрії в Києві

Канцелярiя

вул. Iвана Франка, 33

01030, м. Київ

Телефон (+38-044) 277-27-90

Факс (+38-044) 230-23-52

Е-mаil Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.bmeia.gv.at/ua/posolstvo/m-kijiv.html

Інформація про Австрію, про двосторонні українсько-австрійські відносини; інформація про поїздки в Австрію; відомості про навчання в Австрії (анкети-заяви за деякими програмами можна отримати у Посольстві Австрії в Києві).

Австрійська служба академічних обмінів (Oеsterreichischer Austausch dienst - OAD)

Інтернет-сайт: http://www.oead.ac.at

База даних по стипендіях і грантах, правила в'їзду та проживання в країні, інформація про життя в Австрії, опис літніх курсів і багато інших корисних відомостей.

Федеральне міністерство освіти, мистецтва і культури (Bundesministeriumfuеr Unterricht, Kunstund Kultur)

Інтернет-сайт: http://www.bmukk.gv.at

Можливості навчання в Австрії, посилання на сайти університетів, опис міжнародних програм, офіційні документи і т.д.

Міністерство закордонних справ Австрії

Інтернет-сайт: http://www.bmeia.gv.at

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Консульський відділ Посольства Австрії в Києві

вул. Iвана Франка, 33

01030, м. Київ

Телефон (+38-044) 289-57-59

Факс (+38-044) 287-54-65

Робочi години

Понеділок – п'ятниця 9.30 – 12.00

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

PB 2  3  4  5 987789