logo

Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Бельгія

БЕЛЬГІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Бельгія розташована в Західній Європі, на узбережжі Північного моря. Має сухопутний кордон з Нідерландами, Німеччиною, Люксембургом, Францією і морський кордон з Великобританією. Бельгія здавна є «перехрестям» Західної Європи. Більша частина всіх західноєвропейських столиць розташовується в радіусі 1000 км від Брюсселя. Бельгія – одна з країн-засновниць Європейського Союзу (ЄС) і Європейського Валютного Союзу. Брюссель є столицею Бельгії і одночасно столицею ЄС, де знаходяться його найважливіші інститути: Європейський Парламент, Рада Європейського Союзу, Європейська Комісія, Економічний і Соціальний комітет, Комітет регіонів. У Брюсселі також розташовуються Рада Європи, Генеральний секретаріат Бенілюксу і Західноєвропейського союзу, Інформаційний центр ООН, штаб-квартира НАТО, а також штаб-квартири 1750 міжнародних організацій, понад 1300 іноземних підприємств і більше 170 дипломатичних представництв.

Бельгія конституційною парламентською монархією, яку з 1993 р. очолює король Альберт II. З 1993 року Бельгія є федерацією трьох адміністративних регіонів: Фландрії, Валлонії і Брюссельського столичного регіону, а також трьох культурних спільнот: Фламандської,Французької та Німецькомовної. Населення Бельгії становить 10,7 млн. осіб.

У Бельгії три офіційні мови: нідерландська, французька та німецька. Населення Фландрії розмовляє нідерландською мовою, Валлонії – французькою і німецькою мовами, Брюссельського столичного регіону - французькою та нідерландською мовами. Адміністративно-територіально в Бельгії налічується 10 провінцій і 589 муніципалітетів. Федеральна влада забезпечує міжнародну політику, національну безпеку і добробут населення. Регіони проводять власну політику у сфері економіки, охорони навколишнього середовища, а спільноти - у сфері освіти, і культури, і спорту.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

Освіта в Бельгії знаходиться у віданні спільнот: Фламандська спільнота займається освітою у Фландрії, французька спільнота - у Валлонії та Брюссельському столичному регіоні, німецькомовна - у відповідних кантонах.

Вищу освіту в Бельгії представляють 15 університетів (6 у Фландрії і 9 уВаллонії і Брюссельському столичному регіоні), а також 69 інститутів (22 у Фландрії і 47 у Валлонії).

Загальне число студентів у Бельгії в 2008 р. становило близько 330 тис. чоловік.

Стандарти бельгійської освіти є одними з найвищих у світі іпродовжують підвищуватися. У 2008 р. чотири бельгійські університети входили в число200 найкращих світових університетів.

Бельгія бере активну участь у Болонському процесі. В системі освіти підвпливом Болонського процесу відбулися зміни. У вищих навчальних закладах з 2004-2005 навчального року введена трирівнева система вищої освіти:бакалавріат (ступінь бакалавра), магістратура (ступінь магістра), докторантура (докторський ступінь). У рамках Болонського процесу на базі співпраці університетів та інститутів функціонують 5 асоціацій.

СТИПЕНДІЇ

Реалізацією програм співробітництва (в тому числі розподілом грантів для іноземних студентів) займається Генеральне управління зі сприяння розвитку співробітництва (Directorate-General for Development Cooperation, DGDC), яке входить в структуру Міністерства закордонних справ, зовнішньої торгівлі та сприяння розвиткуспівробітництва.

Державні організації, які надають гранти для навчання в Бельгії, перечислені на інтернет-сайті Генерального управління зі сприяння розвитку співроробітництваhttp://www.dgdc.be/en/dgdc/grants/index.html

Гранти для аспірантів

Федеральна служба з наукової політики (The Belgian Federal Science Policy Office) надає гранти висококваліфікованим дослідникам (у тому числі аспірантам, завдяки яким молоді фахівці отримують можливість займатися науковою діяльністю спільно з бельгійськими вченими протягом 6-12 місяців.

У проекті беруть участь бельгійські організації, залучені до дослідницьких програм, що проводяться Федеральною службою з наукової політики. Бельгійськікерівники наукових проектів подають заявки на отримання грантів для іноземних фахівців у Федеральну службу з наукової політики. Відбір кандидатів проходить раз на рік. Інформацію про проект Ви можете знайти на інтернет-сайті:http://www.belspo.be

Стипендії, які надаються спільнотами Бельгії

Стипендії, які надаються Фламандською спільнотою

Стипендії за фахом для отримання ступеня магістра надаються урозрахунку 4 стипендії строком на 10 місяців кожна. Стипендії, надані Фламандськоюспільнотою, дійсні протягом одного академічного року.При проходженні навчання на ступінь магістра за дворічною програмою позакінченню першого року навчання потрібнооформити нову заявку. Варіанти магістерських програм подані на сайтах університетів, координати яких представлені на сайті:

http://www.ond.vlaanderen.be/hogeronderwijs/studeren/foreignstudents/information.htm

Вік кандидатів не повинен перевищувати 35 років. При цьому до уваги беретьсяакадемічна успішність кандидатів. Оповіщення відібраних кандидатів відбувається до1 липня.

Літні мовні курси

Організацією курсів та наданням стипендій займається Фламандська спільнота і Нідерландський мовний союз (de Nederlandse Taalunie). Курси розрахованіна три тижні і проводяться університетом м. Хасселт і Лінгвістичним центромГентського університету, і призначені головним чином для студентів, які вивчаютьнідерландську мову у вищих навчальних закладах України. Кандидати повинні володіти елементарним рівнем нідерландської мови (згідно сертифікату «Нідерландська мова як іноземна») і бути у віці від 18 до 35 років. Фламандська сторона сповіщає кандидатів про своє рішення до1 квітня.Більш детальна інформація про літні курси нідерландської мови представлена наінтернет-сайті: http://taalunieversum.org/en/about_us/

Стипендії для аспірантів і молодих вчених/дослідників – гранти на дослідження

Дослідницькі гранти надаються кандидатам не старше 35 років. Вони повиннімати диплом про отримання ступеня магістра або відповідний йому диплом. Кандидатам повідомляють про прийняте рішення не пізніше, ніж за 6 тижнів до початку діїгранту.

Стипендії, які надаються Французькою спільнотою

Стипендії за фахом для отримання ступеня магістра надаються незалежно від предмета вивчення. Вони призначені головним чином для студентів четвертого або п'ятого курсу, які володіють французькою або англійською мовою на рівніне нижче середнього і приступили до написання дипломної роботи. Стипендії за спеціалізацією надаються в рамках квоти на період від 2 до 8 місяців.

Літні мовні курси

Літні курси організуються для бажаючих вдосконалити знання французькоїмови і культури в освітніх, професійних та інших цілях.Курси призначені для майбутніх викладачів французької мови і проходять вмістах Льєж, Лувен, Монс.

Стипендії для аспірантів і молодих вчених/дослідників – гранти на дослідження

Дослідницькі гранти надаються незалежно від предмета дослідження. Цільова група – аспіранти, фахівці, науковці. Стипендії надаютьсяв рамках квоти на період від 2 до 8 місяців.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Загальна інформація про Бельгію

Генеральне управління щодо сприяння розвитку співробітництва (DGDC).Інтернет-сайт: http://www.dgdc.be

Міністерство закордонних справ, зовнішньої торгівлі та сприяння розвитку співробітництва.Інтернет-сайт: http://www.diplomatie.be

Федеральний інтернет-сайт, на якому представлені різноманітні відомості про Бельгію: http://www.belgium.be

Французька спільнота Бельгії.Інтернет-сайт: http://www.cfwb.be

Фламандськаспільнота Бельгії.Інтернет-сайт: http://www.vlaanderen.be

Німецькомовна спільнота Бельгії.Інтернет-сайт: http://www.dglive.be/desktopdefault.aspx

Якщо Вас цікавить вся система освіти у Фландрії, радимо відвідати інтернет-сайт http://www.ond.vlaanderen.be/overzichten/notendop.htm

Якщо Вас цікавить система вищої освіти у Фландрії, зайдіть на інтернет-сайт http://www.ond.vlaanderen.be/hogeronderwijs/studeren/

На нижченаведених двох інтернет-сайтах представлений список всіх вищихнавчальних закладів Фландрії, включаючи університети, в яких Ви можете отримати цікаву для вас спеціальність: http://www.ond.vlaanderen.be/,http://www.hogeronderwijsregister.be/

Інформація для іноземних студентів, що бажають навчатися у Фландрії, про систему вищої освіти у Фландрії і різні навчальні програми на сайті: http://www.ond.vlaanderen.be/hogeronderwijs/studeren/foreignstudents/information.htm

На цьому інтернет-сайті можна дізнатися, чи буде диплом, отриманий у Вашій країні,визнаний у фламандськоюспільнотою:

http://www.ond.vlaanderen.be/hogeronderwijs/NARIC/default.htm

Повний огляд всієї системи освіти у Французькій спільноті Бельгії передставлено на інтернет-сайті http://www.enseignement.be/

Інтернет-сайт http://www.enseignement.be/ присвячений системі вищої освітиФранцузького співтовариства. Сайт пропонує пошукову систему, скориставшись якою ви зможете знайти вищий навчальний заклад, що Вас цікавить.

Інтернет-сайт http://www.studyinbelgium.be/ створений спеціально для іноземних студентів, які хотіли б навчатися у Французькійспільноті Бельгії. Тут можна знайти інформацію про практичні аспекти навчання в Бельгії.

На інтернет-сайті http://www.equivalences.cfwb.be/accueil.asp міститься інформаціяз питань еквівалентності іноземних свідоцтв та атестатів про початковий ісереднійрівень освіти.Ви можете на цьому інтернет-сайті також дізнатись про те, чи буде Ваш університетський диплом визнаноу Французькому співтоваристві.

Посольство Бельгії в Україні

вул. Леонтовича, 4

01030, м. Київ

Телефон: (044) 238-26-00

Email: ambabel@kiev.farlep.net, kiev@diplobel.fed.be.

Інтернет-сайт: http://www.diplomatie.be/kievuk/

Інформація про отримання візи

Документи для отримання візи подаються до візового відділу Посольства Бельгії в Україні

вул. Леонтовича, 4

01030, м. Київ

Тел.: (044) 238-26-00

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.diplomatie.be/kievuk/

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789