logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Болгарія

БОЛГАРІЯ

           ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Республіка Болгарія розташована в Південно-Східній Європі, на північно-східній частині Балканського півострова, на території 110 993 кв. км. На півночі країна межує з Румунією, на півдні - з Республікою Туреччина та Грецькою Республікою, на заході - з Республікою Сербія та Республікою Македонія, а її східне узбережжя омивається Чорним морем. У Болгарії проживає близько 8 млн. осіб. Чисельність населення столиці Болгарії Софії - найбільшого центру промисловості та культури - становить понад 1 млн. жителів. Інші великі міста країни: Пловдів, Варна, Бургас і Русе. Крім основної частини населення - болгар, тут живуть етнічні турки (приблизно 9% населення), вірмени та представники інших національностей. Державна мова - болгарська, переважна частина населення сповідує православ'я. Національне свято Республіки Болгарія - День визволення Болгарії від османського ярма, який святкується 3 березня.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

В кінці 1995 року структура вищої освіти була переглянута після прийняття Національною радою Болгарії Закону про вищу освіту, яким було затверджено введення наступної багаторівневої структури академічних кваліфікацій:

• 3-річне навчання в інститутах і коледжах, по закінченню якого випускник отримує диплом про вищу освіту і кваліфікацію «спеціаліст»;

• 4-річне навчання в університеті, по закінченню якого випускник отримує ступінь бакалавра;

• 5 - річне навчання в університеті з подальшим присвоєнням ступеня магістра;

• 3-річна післявузівська підготовка з подальшим присвоєнням докторського ступеня.

До вищих навчальних закладів Болгарії, згідно із законодавством, відносяться університети, спеціалізовані інститути і коледжі. Вони пропонують освітні програми різних типів та ступенів.

Університети пропонують програми для отримання ступенів бакалавра, магістра та докторського ступеня з різних дисциплін, які належать до сфери гуманітарних, природничих, суспільних або технічних наук. Університети також ведуть широку науково-дослідну діяльність.

Спеціалізовані вищі школи передбачають вивчення, перш за все, однієї пріоритетної сфери знань, що відображено в їх назві. Навчальні програми відповідають освітнім і професійним вимогам для ступеня бакалавра.

На початку 1990-х років багато спеціалізованих вищих шкіл, що мали хорошу матеріально-наукову базу, після того як їм була надана автономія і свобода у виборі засобів і методів навчання, ввели освітні програми для отримання всіх учених ступенів. Більшість спеціалізованих вищих шкіл стали активно співпрацювати з аналогічними установами при відомих європейських і міжнародних університетах, скоригували зміст курсів навчання в відповідності до міжнародних стандартів і ввели додаткові науково-дослідні програми. У результаті цих реформ багато вищих шкіл були перетворено в університети.

Коледжі в Болгарії пропонують випускникам середніх шкіл навчання для здобуття визначених професій і навичок. Їх випускники, як правило, легко знаходять собі роботу.

В даний час в систему освіти входить 51 ВНЗ, з них 42 – це університети і спеціалізовані вищі школи, 41 – коледжі, інтегровані в єдину систему вищихнавчальних закладів, і 9 – незалежні коледжі.

ВИМОГИ ДО АБІТУРІЄНТІВ

Зарахування абітурієнтів на різні спеціалізовані курси проводиться відповідно до правил вузів.Існують дві форми прийняття іноземних студентів у ВНЗ Болгарії, якізалежать від статусу іноземних кандидатів:

1. Іноземні громадяни можуть вступати до вузів на тих же умовах, що і громадяниБолгарії, якщо вони:

• постійно проживають в Болгарії;

• є резидентами іншої держави, що мають болгарське походження;

• мають статус біженців.

Ці категорії абітурієнтів складають вступні іспити і зараховуються в у відповідності до державної квоти на поточний рік. У разі зарахування вони сплачують 30% від загальної вартості навчання, розмір якої залежить від обраної спеціальності.

2. Іноземні громадяни, не пов'язані із вищезгаданою категорією, зараховуються до вузів за умови 100% сплати вартості навчання. Від плати за навчаннязвільняються учні в докторантурі, а також аспіранти різних спеціальностей, зараховані за рішенням Ради Міністрів або на основі міжурядових угод.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Республіки Болгарії в Україні:

вул. Госпітальна, 1

01023, Київ

Телефон: (+38-044) 246-76-72, 246-72-37, 235-22-02

Факс: (+38-044) 235-51-19

Е-mаil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.mfa.bg/kyiv/

Вищі навчальні заклади в республіці Болгарія. Інтернет-сайт: http://www.uni-sofia.bg/

Софійський університет Св. Климента Охридського. Інтернет-сайт: http://www.uni-sofia.bg/.Одиніз найстаріших навчальних закладів Болгарії, якому понад 100 років. В данийчас він пропонує 72 програми академічної освіти в галузі гуманітарних і природничих наук. До складу університету входять факультети економіки та бізнес-адміністрування, філософії, журналістики, історії, права, біології, хімії.Тут можна вивчати славістику, теологію, педагогіку та інші дисципліни.

Пловдівській університет. Інтернет-сайт: http://www.uni-plovdiv.bg/

Великотирновський університет Св. Кирила і Мефодія. Інтернет-сайт: http://www.uni-vt.bg/

Південно-західний університет (Благоєвград). Інтернет-сайт: http://www.swu.bg/

Русенський університет. Інтернет-сайт: http://www.ru.acad.bg/

Тракійський університет (Стара-Загора). Інтернет-сайт: http://www.uni-sz.bg/

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Із запитом про отримання візи слід звертатися у Посольство Республіки Болгарія в Україні. Інформація на інтернет-сайті: http://www.mfa.bg/kyiv/

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

PB 2  3  4  5 987789