logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 172 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Греція

ГРЕЦІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Греція розташована на півдні Балканського півострова в Південно-Східній Європі та на кількох сотнях островів в Іонічному та Егейському морях. Близько 20% загальної території країни припадає саме на острови, найбільшими серед яких є острови Кріт, Евбея, Лесбос, Родос, Хіос, Кефаллонія, Корфу, Лімнос, Самос і Наксос. У рельєфі переважають гори і пагорби, що займають майже80% загальної території країни. Столиця Греції – місто Афіни. Населення Греціїналічує 10 700000 чоловік. Основною етнічною групою є греки, 96% від загальної чисельності населення. Державна мова – грецька, на ный говорить 98% населення. Велика частина населення також володіє англійською та французькою мовами.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

У Греції існують 18 вищих навчальних закладів університетського типу (AEI) і14 вищих навчальних закладів технічної освіти (TEI). Останні є невід'ємною частиною системи вищої освіти, але належать до неуніверситетського сектору. У Греції існують також військові академії. Дипломи, видані випускникам деяких приватних вищих навчальних закладів, не визнаються державою.

Перший ступінь університетської освіти: базовий курс (Proptychiakes Spoudes). Базові університетські програми тривають, як правило, чотири роки (вісімсеместрів), і після їх закінчення випускникам присвоюється вчений ступінь Ptychioз відповідної галузі.

Другий ступінь університетської освіти: магістратура (Metaptychiakon Spoudes). Післядипломна освіта першого рівня триває мінімум чотири семестри, післячого випускникові видається диплом про спеціалізовану післядипломнуосвіту (Metaptychiako Diploma Exidikefsis). Така навчальна програма може бути пройдена в університеті або науково-дослідному інституті закордоном, алеступінь присвоюється в Греції.

Третій ступінь університетської освіти: докторантура (Didaktorikes Metaptychiakes Spoudes). Ступінь доктора наук (Didaktoriko) присвоюється після публічного захисту докторської дисертації. Дослідження, здійснене здобувачем, має бути оригінальним і демонструвати прогрес в дослідженні обраної області. Тривалість навчання за програмою докторського циклу складає як мінімум три роки.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Інформацію можна отримати у Посольстві Греції в Києві:

вул. Панфіловців, 10

01901, м. Київ

Тел.: (+38 044) 254-54-71, 254-54-72, 254-54-73

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www2.mfa.gr/www.mfa.gr/AuthoritiesAbroad/Europe/Ukraine/EmbassyKiev/uk-UA/

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789