logo

Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Естонія

ЕСТОНІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Естонія – найменша з трьох Прибалтійських держав (або – країн Балтії). Розташована на північно-східному узбережжі Балтійського моря, Естонія межує з Латвією на півдні і з Російською Федерацією на сході. Тісні культурні та мовні зв'язки склалися між Естонією і Фінляндією. Столиця Естонії – місто Таллінн. Населення країни налічує близько 1,4 млн. чоловік. Найбільшими етнічними групами населення є естонці, 68% від загальної чисельності населення, росіяни – 26%, українці – 2%, білоруси – 1% та інші. Офіційна мова – естонська. Більш детальна інформація міститься на інтернет-сайтах:

http://www.vm.ee/estonia

http://www.riik.ee/ru

http://www.einst.ee

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

Система вищої освіти Естонії включає два напрямки – академічний та вищу професійну освіту. Вищу академічну освіту дають університети. В результаті реформи системи вищої освіти і перегляду навчальних програм вперше в історії естонського вищої освіти у 2002/2003 академічному році в університетах була введена дворівнева структура вищої освіти (бакалавр-магістр).

Ступінь бакалавра присвоюється після трьох років навчання (у рамках деяких програм період навчання для отримання ступеня бакалавра становить 4 роки). Нещодавно введена ступінь бакалавра порівнянна з традиційною кваліфікацією бакалаврав рамках більшості відомих європейських навчальних програм бакалаврського циклу.

Закінчивши програму бакалаврського циклу, студенти можуть продовжити навчання за програмою магістерського циклу і отримати ступінь магістра (magistrikraad). Програми магістратури спрямовані на фундаментальну підготовку у більш вузької, спеціалізованої області. Тривалість навчання за магістерськими програмами складає 2 роки. Кваліфікація магістра є необхідною умовою для подальшого працевлаштування за такими спеціальностями, які вимагають вищої освіти: викладач, інженер, економіст, юрист і т.п.

Нова дворівнева система вищої освіти діє в рамках більшості дисциплін, за винятком медицини, стоматології, фармацевтики, ветеринарної медицини, архітектури та цивільного будівництва. Ці тривалі навчальні програми одного циклу називаються інтегрованими програмами бакалаврату та магістратури, і їх тривалість складає 5 або 6 років. В кінці навчання студентам присвоюється кваліфікація магістерського рівня.

Ступінь доктора (doktorikraad), що відповідає європейській ступені доктора філософії (PhD), присвоюється після 3-4 років навчання в докторантурі та проведення відповідного рівня наукового дослідження.

Всі видані в Естонії дипломи про вищу освіту і наукові ступені є остаточними і не підлягають перегляду. Всі ліцензовані державні та громадські вищі навчальні заклади мають право видавати дипломи державного зразка, тобто відповідають певному стандарту за формою та змістом. Приватні вищі навчальні заклади мають право видавати дипломи державного зразка тільки тим випускникам, які пройшли навчання за акредитованою державою навчальній програмі. Стандарти, що визначають форму і зміст диплома державного зразка, регулюються положеннями "Закону про диплом», прийнятого урядом Естонії.

Викладання в Естонії, як правило, ведеться естонською мовою. Проте все більше число курсів та навчальних програм читаються англійською, а іноді й на інших мовах. У деяких вищих навчальних закладах існують програми навчання російською мовою, призначені для російськомовних студентів.

В Естонії діють шість громадських і п'ять приватних університетів, вісім державних і тринадцять приватних вищих навчальних закладів професійної освіти, сім державних та один приватний професійний навчальний заклад, що пропонує навчальні програми вищої прикладної освіти.

Додаткову інформацію і перелік вищих навчальних закладів Естонії можна знайти на інтернет-сайті: http://www.smartestonia.ee

СТИПЕНДІЇ

Студентська стипендія для співвітчизників (Students Scholarship for the Compatriots)

Державна програма для експатріантів (State Expatriates Programme)

Область навчання чи наукового дослідження: без обмежень.

Цільова група: студенти естонського походження, які проживають за кордоном (у тому числі в Росії), які мають повну середню або вищу освіту, які протягом як мінімум останніх 10 років не проживали постійно на території Естонії.

Організація, що надає гранти: стипендії надаються Міністерством освіти і науки Естонії.

Період надання стипендії: стипендія призначена для осіб, які бажають пройти навчання за програмами бакалаврського або магістерського циклу у вищих навчальних закладах Естонії. До початку навчання по програмі на присвоєння ступеня бакалавра або магістра стипендіат має право на проходження інтенсивних річних курсів естонської мови при університеті, що пропонує такі курси. Якщо стипендіат в ході навчання за програмою бакалаврського циклу показує відмінну успішність, він має право подати заяву на надання стипендії для продовження навчання за магістерською програмою.

Розмір стипендії: стипендія розрахована на оплату навчання студента в громадському університеті або навчання за бакалаврської або магістерської програми у державному вищому навчальному закладі професійної освіти. Стипендія передбачає щомісячну допомогу, а також додаткова допомога за хорошу успішність. Витрати на оплату державної посвідки на проживання, медичного страхування та транспорту для поїздки додому (двічі на рік) і компенсуються після надання відповідних документів.

Процедура відбору кандидатів: відбір кандидатів проводиться радою програми для співвітчизників, яка формується урядом республіки.

Додаткова інформація: Міністерство освіти і науки: http://www.hm.ee

Програма для представників корінного населення

Область навчання або дослідження: без обмежень.

Цільова група: студенти – носії урало-алтайських мов, переважно аспіранти (докторанти). Кандидат повинен вільно володіти рідною (належать до урало-алтайської мовної сім'ї) мовою і на момент подачі заявки повинен закінчити перший курс будь-якого вищого навчального закладу або бути випускником навчального закладу середнього професійної освіти.

Організація, що надає гранти: стипендії фінансуються Радою за програмою.

Період надання стипендії: повний курс навчання.

Розмір стипендії: програма гарантує безкоштовне навчання і щомісячну допомогу.

Додаткова інформація:http://www.suri.ee/hp/index-en.html

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Інтернет-сайт для іноземних студентів: http://www.smartestonia.ee

Міністерство освіти і науки Естонії

Інтернет-сайт: http://www.hm.ee

Фонд Archimedes – державна організація, що працює в галузі міжнародного співробітництва та обмінів в рамках системи вищої освіти з метою забезпечення координації та реалізації різних програм і проектів ЄС.

Інтернет-сайт: http://www.archimedes.ee

Посольство Естонії в Україні

Канцелярiя

вул. Володимирська, 61/11

01901, м. Київ

Телефон(+38 044) 590-07-80

Факс(+38 044) 590-07-81

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web-сторінка www.estemb.kiev.ua

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Посольство Естонії в Україні

Консульський вiддiл:

вул. Рейтарська, 20/24

01901, м. Київ

Телефон(+38 044) 590-24-40

Факс(+38 044) 590-24-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прийомні години

понеділок-п’ятниця 10.00-12.00, 16.30-17.00

Пошук по сайту

Оголошення

Шановні здобувачі вищої освіти

Шановні здобувачі вищої освіти Київського кооперативного інституту бізнесу і права! 30 вересня 2021 року о 15:00 на кафедрі військової підготовки відбудеться День...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789