logo

Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Іспанія

ІСПАНІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Іспанія розташована на Піренейському півострові, на південному заході Європи. Іспаніїналежать також Канарські і Балеарські острови і міста-анклави –Сеута і Мелілья– на території Марокко. Населення країни – 45 млн. чоловік. Державною мовою є іспанська (кастильська). Крім цього, 17% населення говорить на каталонській, 7% - на галісійській , 2% - на баскській мовах. Столиця країни – місто Мадрид. Королівство Іспанія – парламентська монархія. Діюча іспанська конституція, прийнята в 1978 році, визнає право окремих регіонів на автономію, але при цьому підкреслює єдність і неподільність іспанської держави. Іспанія складається з 17 автономних областей, в кожній з яких свої виборні виконавчі та законодавчі органи влади, і двох автономних міст – північно-африканських анклавів Сеути і Мелільї. Всі вони володіють широкими правами, аж до власних регіональних органів охорони громадського порядку. Іспанія є одним з головних туристичних напрямків у світі. У 2007 році майже 60 млн. іноземців побували в Іспанії, щоб відвідати її всесвітньо відомі пляжі, історичні та культурні пам'ятки.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вищу освіту в Іспанії можна отримати як у державних, так і в приватних університетах. Університети поділяються на факультети (facultades universitarias), вищі технічні школи (escuelas tecnicas superiores), університетські школи (escuelas universitarias), університетські інститути (institutos universitarios) та інші установи, передусім – університетські коледжі (colegios universitarios). Перший ступінь університетської освіти: перший цикл – основний цикл. Відповідно до нових навчальних програм на основі Болонської Декларації 1999 року до першого циклу відносяться 4 перших роки навчання (240 кредитів ECTS) з присудженням звання «градо» (grado). Перший цикл університетської освіти можна пройти у вищих технічних школах (Escuelas Tecnicas Superiores), університетських школах (Escuelas Universitarias) і на факультетах. Крім того, в тих же освітніх установах відповідно до старої освітньої програми після закінчення трирічного навчання студенти отримують звання дипломованого фахівця (Diplomado), технічного інженера (Ingeniero Tecnico) або технічного архітектора (Arquitecto Tecnico). Другий ступінь університетської освіти: другий цикл – цикл спеціалізації. Відповідно до нових навчальних планів на основі Болонської Декларації для отримання звання «майстер» (Master) необхідно пройти один-два роки навчання (від 60 до 120 кредитів) після успішного закінчення першого циклу. Для отримання ступеня ліценціата (Licenciado), інженера (Ingeniero) або архітектора (Arquitecto) необхідно пройти перший і другий цикли навчання (повний курс), але ступінь присуджується тільки в разі успішного закінчення обох циклів. Третій ступінь університетської освіти: третій цикл - цикл спеціалізації для дослідницької діяльності та викладання. Перейти на третю сходинку можуть володарі звань майстра (Master), ліценціата (Licenciado), інженера (Ingeniero) або архітектора (Arquitecto). Після закінчення 4-річного періоду навчання та дослідницької діяльності після представлення та захисту дисертації кандидата присуджується докторська ступінь (Titulode Doctor).

СТИПЕНДІЇ

Іспанія пропонує широкий вибір стипендій для іноземних студентів і спеціалістів. Серед найбільш значущих – спільні програми Міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва (Ministeriode Asuntos Exteriores y de Cooperacion) і Іспанського агентства міжнародного співробітництва (Agencia Espanolade Cooperacion Internacional parael Desarrollo) – Програми стипендій MAEC-AECID (Programas de Becas MAEC-AECID). Інші міністерства та адміністративні та територіальні одиниці (автономні області, місцеві органи влади) і приватні компанії також пропонують різні програми. Стипендії Міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва (MAEC) і іспанського агентства міжнародного співробітництва (AECID). Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва та Іспанське агентство міжнародного співробітництва щорічно на конкурсній основі надають стипендії в рамках Програми стипендій MAEC-AECID (Programas de Becas MAECAECID). Інформація про ці програми на наступний навчальний рік розміщуються на інтернет-сайті (http://www.becasmae.es) всередині жовтня кожного року. Загальна інформація про стипендії доступна на сайті круглий рік, як і інформація про вимоги до кандидатів та процедуру подання заявок.Подаючи заявку на стипендії, будь ласка, не забувайте про наступне:

• подача заявки на стипендію здійснюється на інтернет-сайті: http://www.becasmae.es (зазвичай з середини жовтня до 31 грудня). Протягом цього часу кандидат, використовуючи своє ім'я користувача та пароль, може скласти заявку на навчання на наступний рік, додавати інформацію в свою заявку та / або вносити необхідні зміни;

• зв'язок з програмою MAEC-AECI здійснюється за допомогою електронної пошти;

• тільки після отримання повідомлення про присудження стипендії (зазвичай з квітня почервень) кандидат повинен підтвердити всі свої заслуги, надавши необхідні документи в посольство Іспанії;

• кандидат може вибрати курс, який його цікавить, а також університет або іншу освітню установу. Винятком програми є IA (для викладачів іспанської мови, які хочуть пройти навчання в літній школі в Мадриді) і II.C (магістр міжнародних відносин в дипломатичній школі у Мадриді). Перш ніж відправити заявку, кандидат повинен отримати письмове підтвердження від обраного навчального закладу, так як йому необхідно буде вказати обраний ним курс і відповісти на питання, чи отримав він письмове підтвердження запису на курс.На тому ж інтернет-сайті: http://www.becasmae.es розташована пошукова система «Колумб» (Colon), в якій можна знайти інформацію практично про всі можливі варіанти навчання у вищих навчальних закладах Іспанії, включаючи Післядипломну освіту, докторантуру і пост докторантуру. Оголошення про конкурс на здобуття стипендій розділене на кілька розділів (Capitulos), які, в свою чергу, поділяються на конкретні програми різних стипендій.На інтернет-сайті: http://www.fundacioncarolina.es представлена інформація про велику кількість стипендій, пропонованих як самим фондом, так і співпрацюючих з ним організацій, на навчання в постдокторантурі та дослідницьку роботу. На інтернет-сайті іспанського Міністерства культури (http://www.mcu.es) представлена інформація про різні програми надання матеріальної підтримки, дотацій і стипендій. Серед найбільш значущих програм можна відзначити «Сприяння перекладу та видання іспанської художньої та наукової літератури на будь-якій іноземній мові» і «Сприяння поширенню іспанської літератури за кордоном».

СТИПЕНДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ

Вся інформація, що стосується цих стипендій, представлена на інтернет-сайті: http://www.educacion.es.

СТИПЕНДІЇ АВТОНОМНИХ ОБЛАСТЕЙ ІСПАНІЇ

Як правило, автономні області пропонують свої власні програми стипендій, і деякі з них призначені для іноземців. Інформація надана в розділі автономій на інтернет-сайті: http://www.la-moncloa.es.На інтернет-сайті офіційного бюлетеня (http://www.boe.es) зазвичай публікується повний список державних стипендій (becas). Там же можна знайти інформацію матеріальної підтримки (ayudas), яка надається агентствам/приватним особам. Сайт: http://www.becas.com надає інформацію про стипендії, які пропонуються в Іспанії іспанцям та іноземним громадянам. Тут можна підписатися на розсилки, які дозволять бути в курсі нових пропозицій, що з'являються на сайті. Крім того, сайт оснащений пошуковою системою, яка допомагає знайти стипендії, що відповідають заданим параметрам.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Іспаніїв Україні

вул. Хорива, 46

01901, Київ

Телефон(+38 044) 492-73-20

Факс(+38 044) 492-73-27

Консульський відділ

(+38 044) 501-06-00,факс501-06-07

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочігодини

понедiлок-п'ятниця 8.00-15.30

Інтернет-сайт:  http://www.maec.es/subwebs/Embajadas/Kiev/ua/home/Paginas/homeua_embkiev.aspx

Інтернет-сайт:http://www.maec.es(Міністерство закордонних справ Іспанії).
Програми стипендій
Інтернет-сайт:
http://www.becasmae.es
Пошук інформаціїпопіслявузівській професійній освіті
Інтернет-сайт:
http://www.buscadorcolon.org
Фонд «Кароліна»
Інтернет-сайт:
http://www.fundacioncarolina.es
Міністерство культури Іспанії
Інтернет-сайт:
http://www.mcu.es
Міністерство освіти Іспанії
Інтернет-сайт:
http://www.educacion.es
Інститут зовнішньої торгівлі
Інтернет-сайт: 
http://www.icex.es

Пошук по сайту

Оголошення

Конференція "Стабілізація соціально-економічної та фінансової сит...

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції "Стабілізація соціально-економічн...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ...

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Людина і війна: соціально-правові аспекти сьогод...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789