logo

Как собрать компьютер самостоятельно. Быстро собираем компьютер сами. Как правильно собрать компьютер. Восстановить удаленные файлы с флешки. Как восстановить флешку transcend. Восстановить флешку бесплатно. Учим язык java онлайн. Java для начинающих уроки. Все о программах java. Google nexus 7 обзор. Лучший планшет nexus 7 обзор. Google nexus 7 обзор планшета. Интересные картинки со смыслом. Самые интересные картинки скачать. Фото картинки интересные. Wow шп прист. Лучший гайд по присту wow. Прист wow билд. Учим язык python с самого нуля. python для начинающих уроки. Все о языке python 3. Расширения для Joomla. Скачать последние расширения для joomla. Скачать бесплатно все расширения joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Латвія

ЛАТВІЯ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Латвія є центральною прибалтійською країною. Латвія розташована на північному сході Європи, на східному узбережжі Балтійського моря. Латвія межує з Естонією, Росією, Білоруссю та Литвою. Розташована на перетині торгових шляхів, вона здавна служила мостом між Західною Європою і Росією. Населення 2 млн. 231 тис. (2009р., за даними Інституту Латвії, www.li.lv). Політичним, економічним та культурним центром Латвії є Рига, де проживає і працює більш ніж третина населення (717тис.). Елегантна Стара Рига і особлива архітектура стилю модерн створюють стимулюючу атмосферу для живого ділового і культурного життя. Офіційна мова– латиська. Найбільш поширеними іноземними мовами є російська, англійська та німецька.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

За даними звіту 2008 року по вищій освіті, в Латвії знаходяться:

•14 державних вищих шкіл і академій;

•6 державних університетів;

• 14приватних вищих шкіл і академій;

•18 державних коледжів;

• 8приватних коледжів.

Всі акредитовані вищі навчальні заклади управляються автономно. Вищі навчальні заклади присуджують своїм випускникам вчені ступені або кваліфікацію фахівців у професійних областях. У системі вищої освіти можна виділити три основні етапи. Вищу освіту можна отримати в коледжі –освітній установі вищого ступеню, яке реалізує програми вищої освіти «неуніверсітетського типу», в основному орієнтовані, на отримання професійних знань і умінь. Тривалість навчання в коледжах становить 2-3 роки.

Вищу освіту можна отримати і у вищій школі - освітній установі вищого рівня, що здійснює програми академічної та професійної освіти, що дають право на здобуття вченого ступеня бакалавра через 3-4 роки, що в більшості випадків має на увазі захист дипломної роботи. Після отримання ступеню бакалавра навчання можна продовжити в магістратурі. Ступінь магістра (1 / 2роки навчання після закінчення бакалаврської програми) дає право продовжувати навчання в докторантурі, яка триває 3-4 роки. Випускники магістратури також повинні захистити дисертацію. Докторантури існують як при вищих навчальних закладах,так і при деяких дослідних інститутах. Вчений ступінь доктора наук присуджується після закінчення трьох-або чотирирічної програми навчання і публічного захисту дисертації.

Освіту у вищих навчальних закладах можна отримати латиською, англійською та російською мовами.

СТИПЕНДІЇ

Система вищої освіти Латвії відкрита для іноземних студентів. На інтернет-сайті центру оцінки якості вищої освіти (hEQEC)
http://www.aiknc.lv/en/list.php Ви можете знайти список вищих навчальних закладів та коледжів (інформація доступна англійською мовою). Додаткова інформація про систему вищої освіти Латвії, законодавстві в сфері освіти та про визнання іноземних дипломів і вчених ступенів представлена на інтернет-сайті Латвійського центру академічної інформації за адресою: http://www.aic.lv

В даний час стипендії для російських студентів непередбачені, але їх зарахування до вищих навчальних закладів Латвії можливо.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Латвії в Києві:

Канцелярiя

вул. Івана Мазепи, 6Б

01901 м. Київ

Телефон(+38 044) 490-70-30

Факс(+38 044) 490-70-35

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Міністерство освіти і науки Латвії (Izglītības Un Zinātnes Ministrija) Інтернет-сайт: http://www.izm.gov.lv

Латвійський академічний інформаційний центр Інтернет-сайт:

http://www.aic.lv
На цьому інтернет-сайті Ви знайдете сторінки Ради з вищої освіти (Augstākās Izglītības Padome), а також Ради директорів Латвії (Latvijas Rektoru Padome).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Консульський відділ Посольства Латвійської Республіки в Україні

Список документів для школярів, які супроводжують педагогів, студентів, осіб які завершили навчання у вузах, які приїжджають з метою навчання, в тому числі, за програмами обміну або у зв'язку з іншими навчальними заходами.

Інтернет-сайт:http://www.am.gov.lv/ru/moscow/consul-info/entry-into-Latvia/documents/students

Документи, необхідні для отримання посвідки на проживання, зазначені на сайті Інтернет-сайт:

http://www.pmlp.gov.lv/ru/pakalpojumi/uzturesanas.html

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789