logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Литва

ЛИТВА

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Литва – найбільша з трьох країн Балтії.Її західні кордониомиваютьсяБалтійськимморем.На сушіЛитвамежуєз Латвією, Польщею, Калінінградською областю РФ і Білоруссю. Столиця держави – місто Вільнюс. Населення Литви – 3,5 млн.чоловік, 87% з яких литовці, 6,31% росіяни, 6,74% поляки, 1,2% білоруси і 2,3% представники інших національностей. Державна мова–литовська.

СИСТЕМА ВИЩОЇ ОСВІТИ

ВищінавчальнізакладиЛитвипропонуютьпрограми різногорівня ітривалості. Існуєдва типивищихнавчальнихзакладів:університети та коледжі– вищінавчальнізакладинеуніверситетськоготипу. Університети пропонують бакалаврські, магістерські та докторські програми, програми підготовки творчих професіоналів високого рівня, аспірантські програми, а також можливості для проведення науковихдосліджень.

ОСВІТА В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ НЕУНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ТИПУ

Коледж– це вищий навчальнийзаклад,деакцентробитьсянанеуніверситетське прикладненавчання (урамкаходного ступеня), де здійснюютьсяпрактичне спрямуванняі розвиваютьсяпрофесійнінавички.Випускникиколеджузазвичай  можутьбрати участьвпрограмах, метою якихє підвищенняпрофесійноїкваліфікації.З 2007 р.Введенийвчений ступіньбакалавра.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОСВІТА (ПЕРША СТУПІНЬ): базовий курс. Базовийкурсбакалаврату(Bakalauras) або професійноїпідготовкифахівцівзазвичайтриваєчотири роки.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОСВІТА (ДРУГА СТУПІНЬ): спеціальна або магістерська освіта (magistras), інтегроване навчання. Після успішного закінчення базової програми можна продовжити навчання в рамках програм професійної підготовки або магістерських програм тривалістю від 1,5до 2років.Програмипідготовкифахівців утій чиіншій області тривають1-2 роки ізавершуютьсяприсвоєннямнаукового ступеня.Існуютьтакожінтегрованіпрограми (поєднують перший і другийрівень університетськоїосвіти) тривалістю від 5до 6років.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОСВІТА (ТРЕТЯ СТУПІНЬ): резидентура (rezidentūra), аспірантура з мистецтвознавства (menoaspirantūra), докторантура (doktorantūra). Освіта в рамках третього ступеня націлена на підготовку дослідників (Doctorantūra); художників, музикантів, викладачів мистецтвознавства (Menoaspirantūra) і медичних фахівців (Residentūra). Програми докторантури тривають чотири роки і доступні кандидатам, які завершили другий рівень університетської освіти (або інтегровану програму), а також мають аналогічний рівень освіти. Після завершення курсу докторантури кандидат, який претендує на отримання докторського ступеня, повинен публічно захистити докторську дисертацію. Програми докторантури організовуються спільно університетами та дослідницькими інститутами. Список освітніх  установ, які мають право присвоювати науковий ступінь, затверджується урядом Литовської Республіки.

МОВА НАВЧАННЯ

Переважна більшість освітніх програм викладаються литовською мовою. Тому іноземний громадянин, який бажає отримати доступ до вищої органу управління в Литві, повинен продемонструвати володіння литовською мовою і пройти відповідний тест. Проте певна кількість програм, які ведуть до присвоєння академічного ступеня, реалізуються англійською, німецькою, російською чи французькою мовами. Інформація про навчальні програми вищої освіти на іноземних мовах, що закінчуються присвоєнням академічного ступеня або відповідної кваліфікації і пропоновані литовськими вищими навчальними закладами для студентів з-за кордону, доступна  на інтернет-сайті:http://www.smm.lt/en/smt/institutions.htm, де представлений список цих вузів.

СТИПЕНДІЇ

Міністерство освіти і науки Литовської Республіки пропонує російським студентам різні види стипендій.

ЛІТНІ КУРСИ

Литовська Республіка щорічно пропонує іноземним студентам стипендії для навчання на літніх курсах литовської мови та культури, організованих литовськими університетами. Кількість стипендій встановлюється щорічно і залежить від обсягу коштів які виділяються на ці цілі. Відповідна інформація публікується в угоді на подачу заявки. Як правило, крайній термін подачі заявок - 1квітня. За більш детальною інформацією про порядок і терміни подання заявок звертайтеся до Фонду підтримки студентських обмінів (Education Exchanges Support Foundation), який уповноважений Міністерством освіти і науки Литовської Республіки проводити програми обмінів, або в посольство Литовської Республіки.

АКАДЕМІЧНІ СТИПЕНДІЇ

Литовська Республіка щорічно пропонує іноземним студентам стипендії участь у навчальних програмах (1-2семестри) по литовським (балтійським) дослідженням. Тривалість навчання залежить від обсягу виділених коштів, а відповідна інформація публікується щорічно в запрошенні на подачу заявки.Зазвичай крайній термін подачі заявок- 1квітня. За більш детальною інформацією про порядок і терміни подання заявок звертайтесь до Фонду підтримки студентських обмінів (Education Exchanges Support Foundation) або до Посольства Литовської Республіки.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

Посольство Литовської республіки в Україні

Канцелярiя

вул. Буслівська, 21

01901, м. Київ

Телефон(+38 044) 254-09-20

Факс(+38 044) 254-09-28

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фонд державної підтримки студентських обмінів (Education Exchanges Support Foundation)

вул. Гелезіно Вілко, 12

LT-01112, Вільнюс

Тел.: +37 05 249 81 89

Факс: +37 05 249 71 37

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.smpf.lt

Міністерство освіти і науки Литовської республіки

вул. Сіракауско, 15

LT-03105, Вільнюс

Тел.: +37 05 219 01 23 / 26

Факс: +37 05 219 01 00

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтернет-сайт: http://www.smm.lt

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ

Посольство Литовської Республіки в Україні, консульський відділ

КОНСУЛЬСЬКІЙ ВІДДІЛ

Телефон(+38 044) 254-09-36

Факс(+38 044) 254-09-37

Прийомні години:

понеділок-четвер 10.00-13.00, 15.00-17.00

п’ятниця 10.00-13.00

Пошук по сайту

Оголошення

Конференція "Стабілізація соціально-економічної та фінансової сит...

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції "Стабілізація соціально-економічн...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ...

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Людина і війна: соціально-правові аспекти сьогод...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789