logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Люксембург

ЛЮКСЕМБУРГ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Люксембург – континентальна західноєвропейська держава, що межує зНімеччиноюна сході, Бельгією на заході і Францією на півдні.Країна ділиться на два чітко позначених регіони.Північна частина, Еслінг з передгір'ями Арденн і Ейфеля, займаєтретину всієї території держави і являє собою мальовничу гірську місцевість, покриту красивими лісами.Регіон Гутланд («хороша земля») займаючи центральну і південну частину країни, це родюча рівнина з лісами і полями. На сході вона межує з Мозельською долиною, де виробляють знамениті вина, а на південному-заході знаходяться родовища залізної руди.Населення країни – 459 тис. людей, з них близько третини - вихідці з інших країн.Державна мова – люксембурзька (letzeburgesch) – використовується корінним населенням у повсякденному житті і є символом національної ідентичності.З часу створення словникаі граматики (1984 рік) цей Мозельсько-франкський діалект є визнаним національною мовою, при цьому двома іншими офіційними мовами залишаються французькаі німецька.Цядвомовність є типовою особливістю соціальноїструктури країни.І французька, і німецька є мовами преси, політики ірелігії, проте французькавважається офіційною мовою адміністрації, судової системи, парламенту, освіти та деяких літературних кіл.Велике Герцогство Люксембург - конституційна монархія.В даний час державу очолює Великий герцог Анрі, який зійшов на трон 7 жовтня 2000. Виконавча влада знаходиться в руках Великого герцога і кабінету з 15 міністрів.Законодавча влада належить однопалатному парламенту (палаті депутатів), який обираються усіма громадянами країни, кожен з яких по досягненні 18 років отримує право голосу.

СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Університет Люксембургу

Університет Люксембургу був заснований в 2003 році.Це перший і єдиний університет в країні.Вибираючи цей навчальний заклад для своєї освіти, ви віддаєте перевагу молодому університету.Ви можете сприяти зростанню популярності вузу та прийняти активну участь в процесі його розвитку.Крім того, ви будете вчитися в унікальній місцевості: географічно Люксембург розташований в самому центрі Європи, і тут ви знайдете безліч європейських установ та компаній.В університетідіють3 факультети: факультет природничих наук, технологій та комунікацій (FSTC), факультет права, економіки та фінансів(FDEF), факультет лінгвістики, літератури, гуманітарних наук, мистецтва (FLShASE).Навчальні програми організовані на трьох рівнях (пропонуєтьсятрирівнева система): бакалаврському, магістерському і докторському.В даний час пропонується 11 бакалаврських програм і 21 магістерська, які відповідають стандартам Болонської конвенції.Зарахування до університету регулюється законом про підстави університету (http://www.uni.lu). Університет Люксембургу – інтернаціональний навчальний заклад.Курси читаються англійською, німецькою та французькою мовами. Крім того, студенти першого ступеня навчання повинні пройти навчальну стажування (як мінімум 1 семестр) за кордоном. Це так званий принцип мобільності.

Перший ступінь університетської освіти: бакалаврат

Другий ступінь університетської освіти: магістратура

Третій ступінь університетської освіти: докторантура

Університет Люксембургу розвивається за зразком університету, де основна роль належить науковим дослідженням.Пріоритетними є такі області, якбезпека і надійність інформаційних технологій, науки про життя, наука про матеріали, європейське право, бізнес право, фінанси, педагогіка, вивчення Люксембурга. Набагато менш затребувані математика, обчислювальні технології, викладанняіноземних мов, європейська система управління. Проміжне становище займають геодинаміка, сейсмологія, природні ресурси та екологічні технології, атакож соціальні науки. Студенти мають можливість здобуття докторського ступеняпід керівництвом університетського професора, який отримав право координуватинаукове дослідження від будь-якого іноземного університету.

СТИПЕНДІЇ

У рамках Програми співробітництва в галузі науки, освіти, культури і спорту виділяються іноземним студентам кілька стипендій для навчання в університеті Люксембурга.

Де можна отримати додаткову інформацію?
Університет Люксембургу(
SEVE)

Авеню Фенсері, 162А

L1511 Люксембург
Тел.: +35 2 46 66 44 66 10 / 62 22 / 63 12
Адреса електронної пошти:
SEVE.infos@uni.lu
Інтернет-сайт:
http://www.uni.lu


Міністерство закордонних справ Люксембургу
Інтернет-сайт:
http://www.mae.lu.


Міністерство національної освіти, професійної підготовки і спортуЛюксембургу Ministere De L'education Nationale,deformation professionnelle et des sports)

Інтернет-сайт:http://www.men.public.lu/


Уряд Люксембургу
Інтернет-сайт:
http://www.gouvernement.lu


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Посольство Великого герцогства Люксембург в Українi(за сумісництвом)

Канцелярiя

Trziste13

CZ- 118 00,Praha1

Телефон+420257181801

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

PB 2  3  4  5 987789