logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Мальта

МАЛЬТА

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Мальтійський архіпелаг складається з трьох основних островів (Мальта, Гозо і Коміно) ірозташований в Середземному морі в 93 км на південь від острова Сицилія. Площа країни – 316 кв.км, населення – 400 тис. чоловік. Країна називається за назвою найбільшого острова архіпелагу – Мальти.Столиця, місто Валетта, є центром культурного, адміністративної та комерційного життя архіпелагу. На Мальті безліч хороших гаваней, найбільша з яких – Велика гавань в Валетте. Офіційними мовами є мальтійська та англійська,але відповідно до конституції мальтійська мова(що відноситься до семітських мов з деякими рисами романських і англійської мов) – це національна мова держави. На Мальті також широко розповсюджена італійська мова. З 1800 р. Мальта була британською колонією, з вересня 1964 р. – незалежна держава.


СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вища освіта представлена в основному університетом Мальти.

Перший ступінь університетської освіти. Сертифікати, дипломи та науковий ступінь бакалавра присуджуються в області медицини, дипломатії, менеджменту, державного управління, права, бібліотечної справи, релігієзнавства та політології.Курс навчання триває від одного до трьох років.Тривалість базових програм бакалаврату– три роки.Для отримання ступеня почесного бакалавра потрібно провчитися 4-5 років, залежно від спеціалізації.

Докторантура. Вчені ступені доктора медицини (MD) і доктора права (LLD) присуджуються медичним і юридичним факультетами після закінчення кандидатами п'яти- або шестирічного курсу навчання.Вчений ступінь доктора філософії (PhD) присуджується після трьох і більше років навчання після отримання ступеня магістра за умови захисту докторської дисертації, заснованої на результатах відповідних досліджень.

СТИПЕНДІЇ

Система вищої освіти Мальти відкрита для іноземних студентів. На даний час в країні навчаються більше 600 студентів з 75 країн.Крім того, близько 300 іноземних студентів навчаються в рамках семестрових програм міжнародного обміну.Міжнародний відділ університету Мальти (http://www.um.edu.mt/intoff/) надає інформацію про програми навчання, проживання, імміграційних правилах, фінансових питаннях, медичне страхування, формальні процедури зарахування та навчання, а також іншу необхідну інформацію.В даний час стипендії іноземним студентам не виділяються, однак у них є можливість поступити до вищих навчальних закладів Мальти на загальних підставах.Більш детальну інформацію можна знайти на інтернет-сайтах, адреси яких вказані нижче.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

НАДЗВИЧАЙНИЙ I ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ МАЛЬТИ В УКРАЇНІ (за сумісництвом)

Канцелярiя

вул. Коровій вал, 7, кв. 219

м. Москва

Телефон (+7095) 237-19-39, 230-25-24, 236-03-34

Факс (+7095) 237-21-58

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789