logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Нідерланди

НІДЕРЛАНДИ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КРАЇНУ

Нідерланди розташовані в північно-західній частині Європи, омиваються Північним морем і межують на сході з Німеччиною і на півдні з Бельгією.Це одна із самим густонаселених країн світу: на території площею 41,528 кв.км проживає більш 16300000 осіб.26% території країни лежить нижче рівня моря і захищено прибережними дюнами і дамбами. Королівство Нідерландів складається з власне Нідерландів і розташованих в Карибському басейні Нідерландських Антильських островів і Аруби.Нідерланди поділяються на 12 провінцій.Провінції Північна і Південна Голландія утворюють історичне ядро держави, тому часто і всю країну називають Голландією.Нідерланди по праву можна назвати воротами Європи: по території країни протікають важливі європейські річки - Рейн, Маас, Шельда ,що впадають в Північне море, а Роттердам є найбільшим морським портом Європи. Нідерланди - конституційна монархія з парламентською системою правління. З 1980 року главою держави є Королева Беатрікс.Столиця Нідерландів – Амстердам, однак резиденція королеви, уряд і парламент знаходяться в Гаазі. Державні мови - нідерландська і фризька, але майже всі голландці вільно володіють англійською мовою. Незважаючи на малі розміри країни і порівняно невелике населення, Нідерланди займають 8-е місце в світовому рейтингу експортерів та інвесторів, а також 3-е місце в світі за експортом сільськогосподарської продукції.

СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

В даний час в країні налічується більше 70 вищих навчальних закладів, які представлені науково-дослідними університетами (researchuniversities), університетами прикладних наук (universitiesofappliedsciences) та інститутами міжнародної освіти (institutesforinternationaleducation).У той час, як науково-дослідницькі університети орієнтовані на незалежні наукові дослідження в академічній або професійній сфері, університети прикладних наук мають більш практичну орієнтацію і готують студентів для професійної роботи в конкретних областях.Інститути міжнародної освіти пропонують навчальні програми на рівні магістратури та аспірантури(PhD),спеціально розроблені для іноземних професіоналів середньої ланки.14 науково-дослідних університетів:

• Програми бакалаврату: 3 роки (180 залікових одиниць)

• Програми магістратури: 1-2 роки (60-120 залікових одиниць)

•PhD: 4 роки

45 університетів професійної освіти:

• Програми бакалаврату: 4 роки (240 залікових одиниць)

• Програми магістратури: 1-2 роки (60-120 залікових одиниць)

• 11 інститутів міжнародної освіти

• Програми магістратури: 1-2 роки (60-120 залікових одиниць)

•PhD: 4 роки

Додаткову інформацію про всі вищі навчальних закладах Нідерландів можна подивитися на сайті: http://www.internationalstudy.nl

Нідерланди лідирують в континентальній Європі за кількістю міжнародних освітніх програм англійською мовою.На 2009/2010 навчальний рік нідерландські вузи пропонують понад 1400 програм бакалаврату та магістратури, а також короткострокових курсів підвищення кваліфікації в різних сферах, навчання на яких проводиться англійською мовою.Обов'язковою вимогою для вступниківє наявність сертифікату TOEFL або IELTS, що підтверджує знання англійської мови.

Міжнародна орієнтація - в тому числі в сфері освіти і науки - завжди була невід'ємною умовою розвитку країни.Нідерланди мають багаторічнийдосвід міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти, що робитькраїну привабливою для студентів з інших держав.В даний час в Нідерландах навчається близько 70 тис. іноземних студентів, що становить приблизно 12% від загального числа студентів. Голландські університети в усьому світі славляться високою якістю освіти і науково-дослідних програм, що досягається завдяки національній системі акредитації та контролю якості.10 з 14 голландських науково-дослідницьких організацій університетів входять до рейтингу 200 найкращих вищих навчальних закладів світу за версієюTimeshigherEducationSupplement.Голландія також займає високі позиції в рейтингах наукових досліджень і отримала міжнародне визнання за свою новаторську систему проблемно-орієнтованого навчання, яка прищеплює студентам вміння аналітично мислити і вирішувати практичні завдання.

СТИПЕНДІЇ

Нідерланди прагнуть зробити свою вищу освіту доступною для студентів і молодих професіоналів з інших країн і надають багато можливостей отримати стипендію на навчання в Нідерландах як з боку уряду, так і з боку голландських університетів і компаній.

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА HSPHUYGENS

Міністерство освіти, культури та науки Нідерландів надає стипендію Hsphuygens студентам, які навчаються на останніх курсах або в магістратурі, і випускникам, що закінчили університет не більше двох років тому. Навчання в Нідерландах може включати в себе проведення наукових досліджень та/або проходження практики.Стипендія не поширюється на програми аспірантури (PhD). Певна частина бюджету програми зарезервована для студентів-нідерландців. Стипендія надається на термін від 6 до 24 місяців і покриває вартість навчання, витрати на медичну страховку, візу і переліт, а також включає щомісячну виплату стипендії в розмірі 1000 євро.Програму адмініструє HSPNUFFIC – Нідерландська організація з міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти. Подавати документи на стипендію можуть студенти, вже зараховані в один із голландських вузів до моменту подачі заявки. На початок навчального року кандидати повинні бути не старше 35 років.Необхідно мати високі академічні показники і прекрасно володіти мовою, на якій буде проходити навчання. Крайній термін подачі документів на стипендію – 31 січня 2010 року.Таким чином, заявка на зарахування повинна бути розглянута вузом вже в грудні попереднього року! Після надходження і номінації на стипендію університет повинен відправити у Nuffic повідомлення про це строком не пізніше 15 січня 2010 року.Більш детальна інформація і порядок подачі документів на сайті Nuffic - www.nuffic.nl/hsphuygens

ПРОГРАМАMTEC

ПрограмаMTEC (MatraTrainingforEuropeanCooperation) реалізується БюроCROSS- Нідерландським урядовим агентством щодо співробітництва у галузі освіти між Нідерландами та країнами центральної та Східної Європи.У рамках цієї програми Міністерство закордонних справ Нідерландів надає стипендії українським студентам, які мають ступінь бакалавра, для проходження однією з пропонованих магістерських програм у галузі державного управління.Стипендія покриває всі витрати, пов'язані з навчанням, у тому числі покупку підручників, перебування в країні, витрати на оформлення візи і переліт в обидва кінці. В2009/2010 навчальному році були запропоновані програми магістратури за спеціальністю «International and European Law» в університеті Амстердама і «Public Administration» в університеті Твенте. Брати участь у програмі можуть молоді люди не старше 35 років, які працюють в урядових організаціях або недавно закінчили університет з відмінними або дуже хорошими оцінками.Кандидати повинні бути прийняті на одну з запропонованих програм і володіти хорошим знанням англійської мови, підтвердженим сертифікатом TOEFL або IELTS. Додаткову інформацію ви можете знайти на сайті:

http://www.cross-agency.nl

СТИПЕНДІЇ НІДЕРЛАНДСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

Багато університетів Нідерландів також пропонують свої власні стипендії для українських студентів.Інформацію про них можна знайти на наступних інтернет-сайтах університетів:

стипендії для навчання за програмами магістратури:

• в науково-дослідницьких університетах:

• DelftUniversityofTechnologyhttp://www.tudelft.nl

RoyalDutch / ShellCentenaryScholarship

TopTalentScholarship

TPM Scholarship

NXP scholarship

TelecommunicationGrants

• ErasmusUniversityRotterdam, Rotterdam School of Management, www.rsm.nl

Mphilin Business Research Scholarship

Leiden Universityhttp://www.leidenuniv.nl

Leiden Excellence Scholarship programme (LExS)

LUF Scholarship

• Maastricht University, http://www.maastrichtuniversity.nl

UM high Potential Scholarship

UM CompanyScholarship

UM T Top 3% Students Scholarship

• Radboud University Nijmegen, http://www.ru.nl

Radboud Scholarship Programme

• Technological University Eindhoven, http://www.tue.nl

TU / e Talent Scholarship Program

RoyalDutch / Shell Centenary Scholarship

• Tilburg University, http://www.tilburguniversity.nl

Tilburg University Scholarship Programme

CentER scholarship

• UniversiteitvanAmsterdam, http://www.uva.nl

AmsterdamMeritScholarship

• Vrije Universiteit Amsterdam, http://www.vu.nl

VU FellowshipProgramme

• University of Groningen, http://www.rug.nl

Groningen Partial Scholarship Law (LL.M.)

Groningen Scholarshi Research Master human Behaviour in Social Contexts

• University of Twente, http://www.utwente.nl

University of Twente Scholarship

Royal Dutch / Shell Centenary Scholarship

Professor De Winter Scholarship

• Utrecht University, http://www.uu.nl

Utrecht Excellence Scholarship

• Wageningen University, http://www.wur.nl

Annevanden Ban Scholarship

вуніверситетахприкладнихнаук:

• HogeschoolvanAmsterdam, http://www.international.hva.nl

Amsterdam Talent Scholarship

• Inholland University of Applied Sciences, http://www.inholland.com

IN holland Excellent Scholarship

• Webster University, http://www.webster.nl

Gateway Scholarship

стипендії для навчання за програмами бакалаврату:

• в науково-дослідницьких університетах:

• MaastrichtUniversity, http://www.maastrichtuniversity.nl

UM Top 3% Students Scholarship

• Utrecht University, http://www.uu.nl

Utrecht Excellence Scholarship

вуніверситетахприкладнихнаук:

• Avans Hogeschool, http://www.avans.nl

AvansScholarship

• Fontys University of Applied Sciences, http://www.fontys.nl

Fontys Scholarship

Fontys Excellence Scholarship

• HAN University, http://www.han.nl

Life Sciences Scholarship

• Hogeschoolvan Amsterdam, http://www.international.hva.nl

Amsterdam Talent Scholarship

• INHOllAND University of Applied Sciences, http://www.inholland.com

IN holland Excellent Scholarship

• Saxion Universities of Applied Sciences, http://www.saxion.nl

SaxionTalent Scholarship

Saxion TopTalent Scholarship

Saxion Excellent Scholarship

• Stenden (CHN) University of Applied Sciences, http://www.stenden.nl

Stenden University Scholarship

Інтернет-сайтhttp://www.nuffic.nl

Електронна база даних навчальних програм, пропонованих вузами Нідерландів англійською мовою (усього понад 1400 програм)

Інтернет-сайт: http://www.nuffic.nl/internationalstudents/dutchhighereducation/searchinternationalstudy-programmes

інформація про життя та навчання в Нідерландах

Інтернет-сайт: http://www.studyin.nl

Повний перелік вищих навчальних закладів Нідерландів

Інтернет-сайт: http://www.internationalstudy.nl

Інформація про вакансії в сфері вищої освіти Нідерландів (включаючи програмиPhD)

Інтернет-сайт: http://www.academictransfer.org/org/

Інформація про закони імміграції в Нідерланди
Інтернет-сайт: 
http://www.nuffic.nl/immigration

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Посольство Нідерландів вУкраїні

Канцелярія

Контрактова площа, 7

01901, м. Київ

Телефон(+38 044) 490-82-00

Факс(+38 044) 490-82-09

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі години

Понеділок - п'ятниця, 9.00-13.00, 14.00-17.00

Консульський відділ

Телефон(+38 044) 490-82-13  (14.00 - 16.30)

Факс(+38 044) 490-82-09

Робочі години

понеділок - п’ятниця, 9.00 - 12.00 (прийом документів)

16.30 - 17.00 (видача документів)

Пошук по сайту

Оголошення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ приглашає вас на заплановану конференцію: Zoom. Тема: День Відкритих Дверей ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ Подключиться до конференції Zoom ht...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789